Blanka kontra stare hity. Nie rozpoznała piosenki Górniak, a numeru Ich Troje NIGDY nie słyszała!

2023-08-16 16:45

Blanka skończyła niedawno 24 lata. Wokalistka urodziła się w maju 1999 roku. Goszcząc piosenkarkę w studiu ESKA.pl, postanowiliśmy sprawdzić, jak dobrze zna numery z roku swojego urodzenia. O ile odgadnięcie zagranicznych hitów nie stanowiło dla niej żadnego problemu, tak polskie propozycje okazały się zagwozdką.

Blanka

i

Autor: materiały ESKA.pl // AKPA/ Archiwum prywatne

Czy Blanka zna hity 1999 roku? Sprawdziliśmy to! Reprezentantka Polski na Eurowizji urodziła się 23 maja 1999 roku. Na scenie muzycznej w Polsce królował wówczas zespół Ich Troje, a zagraniczne listy przebojów podbijały boysbandy *NSYNC czy Backstreet Boys oraz nastoletnie księżniczki popu Britney Spears i Christina Aguilera. O ile rozszyfrowanie numerów anglojęzycznych nie stanowiło dla Blanki żadnego problemu, tak odgadnięcie polskich hitów na podstawie kilkusekundowych fragmentów momentami ją przerosło. Będąca pół-Polką, pół-Bułgarką Stajkow z rozbrajającą szczerością wyznała, że nigdy wcześniej nie słyszała hitu "A wszystko to...". Jakich kawałków jeszcze nie zgadła? 

Zobacz też: Blanka oczarowała Afrykę! Nazywają ją tam polską KSIĘŻNICZKĄ POPU

UPS! Blanka nie zna hitów Ich Troje i Górniak. Britney za to doskonale!

Blanka vs. hity 1999

1999 rok dla wielu jest jednym z najbardziej znaczących dla historii popkultury. To właśnie w nim swój debiutancki krążek ...Baby One More Time wydała Britney Spears, a cała Polska usłyszała efekty współpracy Kayah i Gorana Bregovica. Świat ogarnęła też mania na punkcie Ricky'ego Martina i jego Livin' La Vida Loca. Jak z odgadnięciem hitów z roku swojego urodzenia poradziła sobie Blanka Stajkow? Sprawdźcie sami, oglądając nasz materiał!