Blanka

i

Autor: AKPA; Instagram.com/blikeblanka (screen) Blanka wystąpiła na łotweskim festiwalu.

Gwiazdy

Blanka dała show na Łotwie! Tak wykonała Boys Like Toys na żywo

2023-08-01 10:32

Blanka nie zwalnia tempa. Po Eurowizji 2023 w Liverpoolu postanowiła nie zostawać tylko przy swoim hicie Solo i wydać nowy singiel. Boys Like Toys również cieszy się popularnością, ale jego wykonawczyni postanowiła wypromować piosenkę tez poza granicami Polski. Wystąpiła na łotewskim festiwalu, gdzie dała taneczne show!

Blanka nie zakończyła swojej przygody ze sceną po Eurowizji 2023. Tak naprawdę był to dopiero początek. Piosenkarka dalej chce tworzyć taneczne piosenki. Zaznacza, że jej kawałki wciąż będą nagrywane w języku angielskim, ponieważ pragnie, aby były hitami także za granicą. Z Solo jej się to udało. Piosenka była radiowym przebojem w Bułgarii. Dotarła też na szczyty notowań Spotify na Litwie i Ukrainie. Swój eurowizyjny kawałek promowała też w fińskim radiu. W przypadku piosenki Boys Like Toys działa podobnie. Na fali popularności po Konkursie Piosenki Eurowizji została zaproszona do udziału w festiwalach na Litwie i Łotwie. U naszych sąsiadów czekał na nią tłum fanów. Z kolei występem przed łotewską postanowiła się pochwalić w social mediach. Wiemy, jak wyglądał jej występ!

Hity Lata 2023 - te piosenki będą królować w te wakacje!

Blanka wystąpiła na Łotwie

Blanka była jedną z gwiazd festiwalu Laima Rendezvous Jūrmala, który na Łotwie cieszy się dużą popularnością. Występują tam najpopularniejsze lokalne gwiazdy oraz goście z innych państw. Jedną z takich artystek była właśnie Blanka Stajkow. Polka wykonała swój nowy hit Boys Like Toys. Podobnie jak na Eurowizji pojawiła się w towarzystwie tancerzy. Piosenkarka wykonała też nowy dancebreak! Pod zamieszczonym przez nią nagraniem pojawiło się wiele bardzo pozytywnych komentarzy. A wam jak się podoba jej show? Możecie je ocenić, oglądając wideo z występu. Zamieszczamy je niżej.