BLACKPINK powrócą z nową muzyką i trasą koncertową jakiej jeszcze nie było!

2022-07-06 13:53
BLACKPINK
Autor: Universal Music Polska

Jeden z najpopularniejszych koreańskich girlsbandów BLACKPINK wraca do gry! Już niedługo ukaże się najnowsze wydawnictwo supergrupy. Długo wyczekiwany, trzeci studyjny album ma ukazać się jeszcze w 2022 roku! Kiedy usłyszymy pierwszy singiel?Wszystko wskazuje na to, że wcale nie będziemy musieli długo czekać.

Koreańska grupa BLACKPINK już niedługo powróci do podbijania list przebojów. Girlsband pracuje nad swoim trzecim krążkiem od bardzo długiego czasu. Nadchodzące wydawnictwo BLACKPINK będzie pierwszą nowością grupy od ponad półtora roku, dlatego też fani zespołu nie mogą się doczekać aż usłyszą co przygotowały ich ukochane artystki. Całe szczęście do premiery pierwszego singla zostało już tylko kilka chwil, a nowy album zespołu ma ukazać się jeszcze w 2022 roku! Czego możemy się po nim spodziewać?

BLACKPINK zachwyciły cały świat! Polscy fani nie mogą powstrzymać emocji i łez

ZRÓB FORMĘ NA LATO W 3 DNI | ESKA XD - Fit vlog #49

Jak informuje YG Entertainment - wytwórnia BLACKPINK - księżniczki k-popu mają wydać pierwszą piosenkę z nowego albumu jeszcze w sierpniu 2022. Przedstawiciele labelu wyznali też, że artystki są na ostatniej prostej tworzenia nowego krążka. 

BLACKPINK - trasa koncertowa jakiej jeszcze nie było 

YG Entertainment zapowiedziało również, że dziewczyny szykują dla swoich fanów wyjątkową trasę koncertową. Opisali ją jako tournée, którego w historii k-popowych girlsbandów jeszcze nie było! 

Sonda
Słuchasz zespołu BLACKPINK?

BLACKPINK -  początki kariery

Południowokoreański girlsband, który zadebiutował w 2016. W skład grupy wchodzą 4 wokalistki: Jisoo, Jennie, Rosé i Lisy. Ich pierwszy album Square One ukazał się 8 sierpnia 2016. W 2018 roku wydały we współpracy z Duą Lipą piosenkę Kiss And Make Up, która podbiła stacje radiowe na całym świecie.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze