Lidl

i

Autor: Artur Szczepanski/REPORTER

Black Friday 2023 w Lidlu i Biedronce. Co warto kupić?

2023-11-21 10:17

Listopad to czas, kiedy zaczynamy intensywne przygotowania do nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia. To wtedy kupujemy prezenty dla naszych najbliższych, wybieramy świąteczne dekoracje do domu oraz planujemy już, w co ubierzemy się do wigilijnego stołu. Wszystko to idealnie zbiega się ze świetnie nam znanym czarnym piątkiem, kiedy to sklepy obniżają ceny swoich produktów i kuszą świetnymi promocjami. Co warto kupić w Biedronce i Lidlu na Black Friday? Sprawdźcie najlepsze oferty.

Biedronka i Lidl to popularne sieci dyskontowe, które od lat toczą prawdziwa wojnę o klientów. Jako że asortyment mają bardzo podobny, aby przyciągnąć klientów właśnie do swoich sklepów, proponują coraz to nowsze oferty promocyjne. Nie inaczej jest z okazji Black Friday, który w tym roku przypada na 24 listopada. Zarówno Biedronka, jak i Lidl proponują tańsze zakupy w ramach Black Week.

Black Friday 2023 w Biedronce i Lidlu

Biedronka w ramach Black Week oferuje ponad 500 produktów z różnych kategorii, które zakupić można nawet o 50% taniej. Zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i sklepie internetowym Biedronka Home dorwać można telewizory, zestawy garnków czy też naczyń, kamerki, meble, odkurzacze oraz zabawki z wysokimi rabatami. Część produktów można zakupić też w promocji + 1 gratis lub drugi produkt za 1 zł. Sklep internetowy kusi też darmową dostawą. Jedną z najatrakcyjniejszych ofert niewątpliwie jest promocja na rower elektryczny, którego cena została obniżona z 4999 zł do 2669 zł. Warto skusić się również na zestaw fotel uszak + podnóżek, który został przeceniony z 1599 zł na 999 zł.

Lidl również oferuje spore obniżki zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i internetowym. Ponad 1400 produktów można kupić do 70% taniej. Podobnie jak w przypadku Biedronki, Lidl oferuje tańsze produkty do domu, ubrania, elektronikę, zabawki czy też rowery. Największym hitem Black Friday w Lidlu zdecydowanie jest jednak Lidlomix, którego można dorwać aż o 700 złotych taniej! Zamiast 2499 zł, kosztuje 1799 zł. Warto zerknąć również na Soundbar, który kosztował 399 złotych, a teraz można go kupić za 199 złotych.