BITWY - Kornelia Daszewska i Anna Hnatowicz dały czadu. Kto poradził sobie lepiej?

2021-10-23 20:51
Kornelia Daszewska i Anna Hnatowicz
Autor: TVP

The Voice of Poland 12 - BITWY trwają w najlepsze. W poprzednim tygodniu mogliśmy zobaczyć pierwsze muzyczne starcia, jednak tym razem przyszła kolej na kolejnych uczestników. Na scenie zmierzyły się ze sobą Kornelia Daszewska i Anna Hnatowicz. Kto poradził sobie lepiej?

The Voice of Poland 12 - BITWY 23.10.2021. W sobotnim odcinku programu do rywalizacji stanęły Kornelia Daszewska i Anna Hnatowicz. Uczestniczki zaśpiewały piosenkę W Co Mam Wierzyć z repertuaru Miry Kubasińskiej & Breakout'a. Niestety jak to w programach tego typu bywa, a już tym bardziej w Bitwach tylko jedna osoba może przejść dalej. Kogo wybrał Marek Piekarczyk? Która z dziewczyn przeszła do kolejnego etapu?

ZOBACZ TAKŻE: The Voice of Poland 2021: DRUŻYNA Marka Piekarczyka [UCZESTNICY]

Justyna Steczkowska rozpłakała się w The Voice of Poland

Kornelia Daszewska i Anna Hnatowicz - BITWY. Kto wygrał?

Do następnego etapu 12. edycji programu The Voice of Poland zakwalifikowała się Anna Hnatowicz. To właśnie ona wygrali Bitwy, które odbyły się w sobotni wieczór 23 października. Jak poradzi sobie dalej? O tym przekonamy się już niedługo.

Sonda
The Voice of Poland - za którym trenerem tęsknisz najbardziej?
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze