BITWA HITÓW: marzec 2021 - najlepsza premiera miesiąca, to... [FINAŁ]

2021-04-09 10:16
BITWA HITÓW: marzec 2021 - najlepsza premiera miesiąca, to... [GŁOSOWANIE]
Autor: canva.com BITWA HITÓW: marzec 2021 - najlepsza premiera miesiąca, to... [GŁOSOWANIE]

Największe gwiazdy i ich hity walczą w Bitwie Hitów na ESKA.pl! Co tydzień, w rywalizacji o Wasze cenne głosy zawsze biorą udział najgorętsze nowości, które debiutują na naszej antenie w każdy piątek premierowo w ramach New Music Friday w Radiu ESKA! Co tydzień, macie za zadanie wybrać najgorętszy hit tygodnia. Następnie najlepsi z najlepszych - hity, które zwyciężyły w danym tygodniu - biorą udział w starciu o tytuł premiery miesiąca! Która premiera w MARCU 2021 była najlepsza? Dajcie znać już teraz!

Co tydzień głosujecie na najgorętszą premierę tygodnia, która pojawia się w New Music Friday w Radiu ESKA. W marcu wyłoniliście cztery najlepsze premiery z danego tygodnia, które walczą o tytuł premiery miesiąca. Głosować mogliście powyżej na najgorętszą premierę marca 2021!

Najgorętszą premierą marca 2021 jest:

  • Natalia Szroeder - Powinnam - (zwycięzca 3. tygodnia) - 77%

Finałowe głosowanie rozpoczęło się 2 kwietnia 2021. Waszym zadaniem jest wybór jednej z czterech zwycięskich w danym tygodniu premier. Zgodnie z zapowiedziami najgorętszą premierę marca ogłosiliśmy 9 kwietnia 2021 - w tym miejscu.

Bitwa Hitów 2021 - zwycięzcy:

  • Styczeń: Komodo - Send Me An Angel - 99%
  • Luty: SevenPhoenix feat. Lucassi - Anakao (zwycięzca 4. tydzień) - 72%
  • Marzec: Natalia Szroeder - Powinnam - (zwycięzca 3. tygodnia) - 77%
Piosenki, których słuchał kiedyś każdy. To wciąż hity
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze