Fani na koncercie

i

Autor: LUKASZ SOLSKI/East News

BITWA FANDOMÓW 2021 - wyniki. Kto ma najlepszych fanów w naszym kraju?

2021-02-12 14:17

Już wiemy, który artysta ma w Polsce najwierniejszych fanów. Bitwa Fandomów dobiegła końca, a zwycięzca mógł być tylko jeden. Czy to ponownie fani Sarsy sięgnęli po tytuł najsilniejszego fanbase'u? A może wielbiciele zupełnie innej gwiazdy muzycznej wywalczyli w tym roku zwycięstwo? Sprawdźcie wyniki głosowania już teraz.

Bitwa Fandomów 2021 - znamy wyniki! Jak co roku na ESKA.pl wystartowało głosowanie, w którym sprawdzaliśmy, kto może pochwalić się najsilniejszym fandomem w naszym kraju. Przez równy miesiąc mogliście oddawać głosy na grupę fanów, którzy waszym zdaniem najmocniej zasługują na miano fandomu roku. Po raz kolejny pod uwagę wzięliśmy zarówno wielbicieli gwiazd polskiej, jak i zagranicznej sceny muzycznej. W piątek 12 lutego o godzinie 14:00 głosowanie dobiegło końca, a wyniki podajemy poniżej. Różnica między pierwszym a drugim miejscem była bardzo niewielka. 

Przypomnijmy, że w zeszłym roku zwycięstwo wywalczyli fani Sarsy. Flamingi Sarsy zdobyły wówczas aż 50% wszystkich głosów, co jest jednym z najbardziej imponujących wyników w historii plebiscytu. Czy w tym roku wielbicielom artystki ponownie udało się wywalczyć tytuł fandomu roku? 

Piosenki, których słuchał kiedyś każdy. To wciąż hity

Bitwa Fandomów 2021 - wyniki 

Oficjalnie wiadomo już, że w tym roku najsilniejszym fandomem okazali się... fani irlandzkiego piosenkarza Michaela Patricka Kelly’ego, który w 2020 roku podbił listy przebojów swoim wielkim hitem Beautiful Madness. Piosenka nie tylko zadowoliła wszystkich wielbicieli, którzy pamiętają początki piosenkarza w The Kelly Family, ale również przysporzyła mu całkowicie nowe grono odbiorców. Polscy fani Michaela Patricka Kelly’ego zdobyli 45% wszystkich głosów.

  1. Fani Michaela Patricka Kelly’ego - 45% głosów
  2. Flamingi Sarsy - 42% głosów
  3. Szpakonators - 11% głosów

Gratulujemy i oczywiście - do zobaczenia za rok!