Billie Eilish wśród największych gwiazd. Zagłosuj, która z piosenek do Bonda jest najlepsza!

2020-02-14 11:05 MK
Billie Eilish w poruszającym hołdzie dla relacji z bratem! [WIDEO]
Autor: Materiał prasowy / Universal Music Poland Billie Eilish w poruszającym hołdzie dla relacji z bratem! [WIDEO]

O tej piosence mówi dziś każdy. Największa nastoletnia sensacja ostatnich lat - Billie Eilish, opublikowała utwór stworzony do kolejnej części przygód Jamesa Bonda, stając się tym samym najmłodszą artystką, która dostąpiła tego zaszczytu. Kto jeszcze śpiewał dla agenta 007? Który z kawałków jest najlepszy? Zagłosuj na ESKA.pl już teraz!

Billie Eilish - piosenka do Bonda z pewnością będzie wielkim hitem! Choć ma dopiero osiemnaście lat, udało jej się osiągnąć więcej, aniżeli wielu innym, często dużo starszym od niej artystom. W zaledwie dwa lata od wydania debiutanckiej EP-ki Don't Smile At Me, Billie Eilish stała się największą nastoletnią gwiazdą, uwielbianą przez miliony fanów na całym świecie. Jej krążek When We All Fall Asleep Where Do We Go stał się najchętniej kupowanym albumem w 2019 roku - sprzedano łącznie ponad cztery miliony egzemplarzy. Co więcej - longplay został doceniony również przez Recording Academy podczas tegorocznej gali rozdania nagród Grammy. Wokalistka zdobyła łącznie pięć statuetek, w tym najważniejszą - za album roku.

Jednym z największych osiągnięć w karierze Billie jest również fakt, że jako najmłodsza artystka w historii, dostała możliwość zaśpiewania utworu przewodniego w najnowszej części filmów o przygodach Jamesa Bonda, która do polskich kin trafi 3 kwietnia 2020 roku. Kawałek No Time to Die miał swoją premierę w piątek 14 lutego, o godzinie 1:00 w nocy. - To wszystko wydaje się szalone w każdym możliwym wymiarze. Napisanie głównej piosenki do filmu, który jest częścią tak legendarnej serii, to prawdziwy zaszczyt. James Bond jest najbardziej cool franczyzą na świecie. Wciąż jestem w szoku - mówi o piosence artystka.

Billie Eilish - piosenka do Bonda

W przeszłości, dla Bonda śpiewały najpopularniejsze gwiazdy muzyki. Do największych hitów promujących serię filmów o agencie 007 należą: Golden Eye z repertuaru Tiny Turner, Die Another Day w wykonaniu Madonny, Another Way to Die stworzone przez duet Alicia Keys & Jack White, Skyfall nagrane przez Adele oraz Writing’s on the Wall Sama Smitha. Która z kompozycji jest najlepsza? Zagłosuj poniżej!

Najnowsze