Billie Eilish - piosenka No Time To Die z Bonda to jedna z najważniejszych premier roku!

2020-02-14 1:00 RW
Billie Eilish - piosenka No Time To Die z Bonda to PREMIERA roku?!
Autor: Universal Music Poland / materiał prasowy Billie Eilish - piosenka No Time To Die z Bonda to PREMIERA roku?!

Billie Eilish nagrała piosenkę do najnowszego filmu o Jamesie Bondzie - No Time to Die, czyli Nie czas umierać. Tytuł trafi do polskich kin 3 kwietnia 2020. Eilish jest najmłodszą w historii artystką, która zaśpiewała utwór przewodni do filmu o agencie 007. Jak brzmi i czy stanie się równie wielkim hitem, co Skyfall? Ocenicie to słuchając premierowo - na ESKA.pl

Billie Eilish - piosenka No Time To Die to jedna z najważniejszych premier roku! Utwór z Bonda 18-letnia wokalistka napisała wspólnie z bratem Finneasem. Producenci odsłony Nie czas umierać, Michael G. Wilson oraz Barbara Broccoli, w oficjalnym oświadczeniu napisali: - Utwór został wspaniale dopasowany do emocjonalnej historii, którą chcemy przekazać w filmie.

- Piosenki do Bonda nagrywają wybrańcy. Jestem wielkim fanem Billie i Finneasa. Ich kreatywna spójność oraz talenty są majstersztykiem. Nie mogę doczekać się aż publiczność usłyszy, jaką piosenkę przygotowali ci wyjątkowi artyści. Świeża perspektywa, która z pewnością będzie cieszyć wiele pokoleń po nas - mówi Cary Joji Fukunaga, reżyser filmu Nie czas umierać.

Billie Eilish - piosenka No Time To Die

Piosenka No Time To Die swoją premierę mieć będzie o godzinie 1:00 w nocy z czwartku na piątek - z 13 na 14 lutego 2020. Billie Eilish jest najmłodszą w historii artystką, która zaśpiewa utwór przewodni do filmu o agencie 007. Eilish skomentowała:

To wszystko wydaje się szalone w każdym możliwym wymiarze. Napisanie głównej piosenki do filmu, który jest częścią tak legendarnej serii, to prawdziwy zaszczyt. James Bond jest najbardziej cool franczyzą na świecie. Wciąż jestem w szoku.

Brat artystki Finneas dodaje: - O takich rzeczach marzy się przez całe życie. Nie ma bardziej ikonicznego połączenia muzyki i kina niż Goldfinger czy„Żyj i pozwól umrzeć. Jesteśmy prawdziwymi szczęściarzami, że możemy zagrać małą rolę w tak legendarnej franczyzie. Niech żyje 007!

- Piosenki do Bonda nagrywają wybrańcy. Jestem wielkim fanem Billie i Finneasa. Ich kreatywna spójność oraz talenty są majstersztykiem. Nie mogę doczekać się aż publiczność usłyszy, jaką piosenkę przygotowali ci wyjątkowi artyści. Świeża perspektywa, która z pewnością będzie cieszyć wiele pokoleń po nas - mówi Cary Joji Fukunaga, reżyser filmu Nie czas umierać.

Najnowsze