Billie Eilish w zupełnie nowej odsłonie. Szykuje nowy projekt i nie chodzi o płytę

2021-04-15 13:37 Adrian Rybak
Billie Eilish oszukiwała wszystkich! Te nagranie ujawniło prawdę
Autor: Kenneth Cappello / Universal Music Poland / materiał prasowy Billie Eilish oszukiwała wszystkich! Te nagranie ujawniło prawdę

Billie Eilish przyzwyczaiła nas do świetnej popowej i alternatywnej muzyki. W ostatnich latach osiągała ogromne sukcesy na międzynarodowej scenie muzycznej. Teraz przyszedł czas na nowy projekt. Już wkrótce pojawi się nowe wydawnictwo Billie Eilish. Nie chodzi jednak o nowe piosenki. Z jakiej, nowej strony pokaże się gwiazda?

Billie Eilish zaskoczyła swoich nowym projektem. W międzyczasie przygotowywania nowej płyty, na pułkach sklepów pojawi się jej nowe dzieło. Mowa o książce. Billie Eilish postanowiła opisać swoje życie, początki kariery oraz swoją codzienność poza sceną. Książka będzie nosiła tytuł O Sobie - Billie Eilish. Będzie można ją kupić już we wtorek 11.05.2021. Dostępna będzie także w formie audiobooka. Książka jest już dostępna w przedsprzedaży. Można ją zamówić tutaj. - W tej oszałamiającej, wypełnionej zdjęciami książce Billie Eilish dzieli się wglądem w swoje życie - zarówno to na scenie, jak i poza nią. Wszystkie fotografie zostały starannie wybrane i opracowane przez samą Billie, która postanowiła podzielić się najważniejszymi momentami ze swojego życia, a także autentycznymi przemyśleniami na temat szalonej podróży, którą odbyła do tej pory - czytamy w opisie zamieszczonym na stronie empik.com.

Billie Eilish - minęło 5 lat od wydania pierwszych piosenek

Billie Eilish - kiedy nowa płyta?

Billie Eilish pracuje nad swoim trzecim albumem studyjnym. Presja jest duża, ponieważ jej poprzednie płyty były ogromnymi hitami. Na nowym krążku znaleźć się między innymi piosenka Therefore I Am. Pojawiły się także plotki o duecie z Arianą Grande. Data premiery płyty nie jest znana. Prawdopodobnie będzie można ją kupić w okolicach czerwca.

Billie Eilish - wiek, wzrost, piosenki, Instagram

Billie Eilish urodziła się 18 grudnia 2001, a więc aktualnie ma 19 lat. Ma około 160 centymetrów wzrostu. Jej najpopularniejsze piosenki to Bad Guy, When The Party's Over, All Good Girls Go To Hell, Everything I Wanted, No Time to Die i Therefore I Am. Jej konto na Instagramie to @billieeilish.

Najnowsze