Billie Eilish w wyjątkowym duecie. Tego nikt się nie spodziewał!

2019-12-10 20:44 MK
Billie Eilish
Autor: Invision/Invision/East News

Rok 2019 z pewnością należał do Billie Eilish. To właśnie debiutancki album tej artystki podbił listy sprzedaży na całym świecie, a pochodzące z niego single odniosły bardzo duże sukcesy na listach przebojów. Aż ciężko uwierzyć, że jeszcze kilka lat temu, nikt o niej nie słyszał. Teraz, Billie może pozwolić sobie na duety z najpopularniejszymi gwiazdami, a niedawno udało jej się spełnić jedno z największych muzycznych marzeń. Szczegóły na ESKA.pl.

Billie Eilish - o duecie z tą ikoną muzyki artystka marzyła od lat! Ostatnie miesiące to prawdziwe pasmo sukcesów w życiu zawodowym siedemnastoletniej gwiazdy popu. Dzięki utworom takim jak Bury a Friend czy Bad Guy oraz albumowi When We All Fall Asleep, Where Do We Go?, który spotkał się ze świetnymi recenzjami ze strony krytyków, Billie ugruntowała sobie pozycję w biznesie muzycznym i zdobyła rzeszę wiernych fanów, wspierających ją na każdym kroku. Będąca idolką dla milionów osób na całym świecie piosenkarka nigdy nie ukrywała tego, że sama jest wielką fanką niektórych artystów. Wielokrotnie w wywiadach mówiła o tym, że jej największymi inspiracjami są Avril Lavigne oraz Justin Bieber, z którymi miała już okazję się poznać. Co więcej, artystka wspólnie z kanadyjskim wokalistą nagrała nawet remiks swojego hitu Bad Guy. Jedną z ulubionych piosenkarek 17-latki jest również Alicia Keys. W programie The Late Late Show with James Corden, Billie Eilish miała okazję nie tylko poznać wykonawczynię hitu No One, ale zaśpiewać z nią w duecie. I to utwór ze swojego repertuaru!

Billie Eilish i Alicia Keys na żywo

Billie Eilish z pewnością długo nie zapomni swojej wizyty w programie The Late Late Show with James Corden. Wyjątkowo, prowadzącą odcinek, w którym gościnnie pojawiła się autorka hitu Bad Guy, była uwielbiana przez nią wokalistka Alicia Keys. Widzowie mogli zobaczyć między innymi archiwalne nagranie, na którym widać 12-letnią Billie grającą na fortepianie i śpiewającą wielki hit z repertuaru Keys - Fallin oraz posłuchać obu gwiazd w duecie. Alicia i Billie wykonały wspólnie utwór Ocean Eyes z repertuaru tej drugiej. Ich występ zachwycił internautów!

W zaledwie kilka godzin, wykonanie zamieszczone w serwisie YouTube zostało odtworzone blisko pół miliona razy! W komentarzach, fani wokalistek nie kryli swojego zachwytu ich talentem. - Chciałabym, żeby ktoś patrzył na mnie tak, jak Billie patrzy na Alicię - napisała jedna z wielbicielek. Wyjątkowy występ możecie obejrzeć poniżej.

Najnowsze