Billie Eilish w końcu założyła TikToka! Co nagrywa gwiazda?

Billie Eilish
Autor: Rex Features/East News

Billie Eilish w końcu założyła swój własny profil na TikToku! Fani wokalistki nie mogli doczekać się, kiedy pojawi się ona w najpopularniejszej aplikacji w dobie mediów społecznościowych i o to jest. Jej konto składa się z trzech oficjalnych filmików, ale czekamy na więcej. Co nagrywa

Billie Eilish w końcu założyła własne konto na TikToku! Fani długo nie mogli doczekać się, kiedy artystka pojawi się na tej aplikacji, co nie powinno nikogo dziwić, w końcu to właśnie TikTok cieszy się największą popularnością wśród wszystkich innych mediów społecznościowych. Billie Eilish choć jest fanką mediów społecznościowych i aktywnie w nich uczestniczy, do aplikacji TikTok długo nie mogła się przekonać, o czym między innymi świadczy fakt, że wokalistka tak późno założyła tam własne konto. Teraz jednak fani na brak jej aktywności na TikToku narzekać nie mogą, ponieważ Billie Eilish założyła tam konto, a co więcej publikuje nawet swoje filmiki. Do tej pory jej profil składa się z trzech krótkich filmików, na których możemy zobaczyć artystkę od jej prywatnej strony. Co ciekawe, Billie nie pokazuje tam swojej kariery muzycznej, tylko przeróżne rzeczy, którymi zajmuje swój wolny czas na co dzień. 

Billie Eilish na TikToku 

Billie Eilish na TikToku ma już trzy filmy! Gwiazda swoje konto w aplikacji założyła stosunkowo niedawno, jednak jej aktywność jest dowodem na to, że artystka dobrze się tam czuje! Co nagrywa wokalistka na swoim profilu? Billie tworzy treści tiktokowo podobne, dzięki temu na pewno spodobają się one jej młodszym fanom, którzy na co dzień nie mogą oderwać oczu i rąk od najpopularniejszej aplikacji. 

Makijaż inspirowany Billie Eilish
Najnowsze