YouTube stworzył niekończący się teledysk Billie Eilish! Jak to w ogóle możliwe?

Billie Eilish
Autor: Screen z YT: Infinite Bad Guy | Billie Eilish / YouTube Music

YouTube docenił słynną piosenkę Billie Eilis pod tytułem Bad Guy i stworzył do niej niekończący się teledysk. Jesteście ciekawi, w jaki sposób powstał klip, który nie ma końca, to zostańcie z nami na eska.pl.

Teledysk do popularnej piosenki Billie Eilish pod tytułem Bad Guy w końcu został doceniony przez platformę YouTube. Nie bez powodu mówimy o tym utworze, ponieważ to właśnie ten klip zdobył już ponad miliard wyświetleń w serwisie YouTube. W dobie internetu to właśnie ta platforma wideo jest wyznacznikiem najgorętszych piosenek różnych wykonawców, dlatego też Billie Eilish ma prawdziwe powody do dumy. Z okazji pełnego miliarda wyświetleń pod teledyskiem wokalistki, serwis muzyczny YouTube wraz z Google Creative Lab postanowił stworzyć dla niej oraz dla jej fanów niezwykłą niespodziankę. Mowa o niekończącym się teledysku, który powstał przy użyciu sztucznej inteligencji. Początkowo klip rozpoczyna się od oryginalnego teledysku piosenki Bad Guy, a następnie wyświetlane są jej covery. Jak informuje nas sam opis zamieszczony pod teledyskiem, ostateczny czas trwania klipu wynosi 1.46 x 10^100 lat, czyli więcej niż szacowana żywotność wszechświata. 

Niekończący się teledysk na YouTube 

Niekończący się teledysk na YouTube, który nosi nazwę Infinite Bad Guy jest dziełem sztucznej inteligencji. To połączenie wszystkich coverów artystki, które powstało w tylu kombinacjach, że podobno obejrzenie wszystkich zajęłoby wieczność. 

Najnowsze