Billie Eilish: Świat lekko zamglony - premiera filmu, który spowoduje ciarki!

Billie Eilish: Świat lekko zamglony - premiera filmu, który spowoduje ciarki!
Autor: Universal Music Poland Billie Eilish: Świat lekko zamglony - premiera filmu, który spowoduje ciarki!

Fani Billie Eilish z zapartym tchem odliczają dni do premiery dokumentu Apple TV+. Platforma streamingowa ogłosiła szereg wydarzeń specjalnych towarzyszących premierze filmu, w tym występ Billie. Poznajcie już teraz szczegóły.

Billie Eilish: Świat lekko zamglony - wydarzenia specjalne związane z premierą dokumentu odbędą się w nocy z 25 na 26 lutego czasu polskiego, o godz. 3:00 nad ranem. W ramach imprezy organizowanej przez Apple, fani będą mogli posłuchać wywiadu z Eilish i z reżyserem dokumentu, R.J. Cutlerem. Rozmowy przeprowadzi Zane Lowe, znany dziennikarz i gospodarz programu w Apple Music. Stream będzie dostępny przez aplikację Apple TV, Apple Music oraz kanał Billie na YouTube. Tuż po wydarzeniu, w Apple TV+ pojawi się film Billie Eilish: Świat lekko zamglony.

Billie Eilish kiedyś i dziś

Billie Eilish w ramach promocji filmu udostępniła ilomilo (Live From The Film – Billie Eilish: The World’s A Little Blurry). Nagranie pochodzi z koncertu zarejestrowanego 10 października 2019 w Toyota Center w Houston. Część występu będzie można obejrzeć w filmie Billie Eilish: Świat lekko zamglony.

Billie Eilish: Świat lekko zamglony - film

Billie Eilish: Świat lekko zamglony to film dokumentalny przybliżający fenomen Billie Eilish. Wielokrotnie nagradzany filmowiec, R.J. Cutler, towarzyszy nastolatce w trasie, na scenie i w rodzinnym domu podczas pracy nad debiutanckim albumem WHEN WE ALL FALL ASLEEP, WHERE DO WE GO?, który zmienił jej życie. Za produkcję Billie Eilish: Świat lekko zamglony, odpowiadają Apple Original Films, Interscope Films, The Darkroom, This Machine oraz Lighthouse Management + Media.

Billie Eilish nie tylko wielokrotnie gościła w audycji Zane’a Lowe’a w Apple Music, ale również sama prowadziła dwa programy radiowe na platformie: Groupies Have Feelings Too oraz Me and Dad Radio. W 2018 nagrała oryginalny utwór do reklamy świątecznej Apple Music. W 2019 Billie pobiła rekord streamu w dziedzinie pre-add albumu. W grudniu 2019 Eilish otrzymała najważniejsze nagrody w trakcie pierwszej ceremonii Apple Music Awards: Światowy artysta roku, Najlepszy album roku, Kompozytor roku (wraz z bratem Finneasem).

Najnowsze