Billie Eilish po polsku! Jej hit nabiera nowego znaczenia

2020-01-27 12:42
Eilish po polsku! Sandra Rugała podbija internet
Autor: Screen z youtube.com/watch?v=0AlI2RkKOT8 Eilish po polsku! Sandra Rugała podbija internet

Fanka Billie Eilish postanowiła stworzyć polski cover znanego utworu Everything I Wanted. Kim jest Sandra Rugała? Piszemy o tym dla Was już teraz na ESKA.pl.

Billie Eilish to artystka, która podbiła serca fanów kawałkiem bad guy. Co ciekawe w trakcie 62. ceremonii rozdania muzycznych nagród Grammy wokalistka zgarnęła aż pięć najważniejszych statuetek, rozbijając bank! Aktualnie to jeden z tematów, które interesują internautów. Polska youtuberka Sandra Rugała postanowiła stworzyć polską wersję popularnego utworu artystki Everything I Wanted. Jesteście ciekawi kim jest Sandra Rugała? Dlaczego nagrała polską wersję hitu Billie Eilish? Wszystkiego dowiecie się z ESKA.pl.

Billie Eilish po polsku! Jej hit nabiera nowego znaczenia

Sandra Rugała to wokalistka, instrumentalistka, autorka tekstów i kompozytorka. Jak sama pisze, cover który stworzyła to nie jest tłumaczenie, a jego polska wersja. Rugała nie ukrywa, że jest ogromną fanką Billie Eilish. Internauci, którzy odnajdują tą wersję utworu, są zachwyceni wokalem i słowami youtuberki. Musicie koniecznie posłuchać polskiej wersji popularnego utworu Everything I Wanted, który w polskiej wersji nabiera całkowicie nowego znaczenia.

Najnowsze