Billie Eilish kiedyś i dziś. Od skromnej nastolatki do wielkiej gwiazdy popu [WIDEO]

2020-04-17 18:40 MK
Billie Eilish
Autor: KEVIN WINTER/Getty AFP/East News

Początki wielkich karier od dawna interesowały słuchaczy. Czasami aż ciężko uwierzyć, że z niepozornej nastolatki bądź nastolatka wyrosła jedna z najbardziej znaczących postaci w muzyce popularnej. Na ESKA.pl ruszamy z nowym cyklem, w którym zobaczycie, jak zmienili się wasi ulubieni artyści. Na pierwszy ogień pójdzie Billie Eilish. Ta metamorfoza na pewno was zaskoczy!

Billie Eilish kiedyś i dziś to dwie różne osoby. Dzisiaj, amerykańska wokalistka jest zdecydowanie jedną z największych gwiazd muzyki na całym świecie. Jej debiutancki album When We All Fall Asleep, Where Do We Go? sprzedał się doskonale, a pochodzące z niego single, z hitowym Bad Guy na czele, ustabilizowały pozycję piosenkarki na arenie międzynarodowej. Mimo że Billie ma zaledwie osiemnaście lat, została doceniona nie tylko przez wielbicieli na całym świecie, ale i przez branże muzyczną. Dowodem na to jest otrzymanie między innymi pięciu statuetek Grammy, w tym tej przyznawanej najlepszym debiutantom, jak i nagród BRIT Awards. Co więcej, Billie jako najmłodsza osoba w historii nagrała utwór przewodni do kolejnej części filmów o Jamesie Bondzie. Singiel No Time To Die został doceniony przez publiczność, która zgodnie uznała, że przywodzi on na myśl największe bondowskie klasyki.

Wielbiciele Billie uwielbiają ją za jej oryginalny styl. Młoda wokalistka nie tylko zaskakuje sposobem śpiewania, ale także tym, jak się ubiera. Nic dziwnego, że podczas Halloween 2019, tak wiele osób zdecydowało przebrać się właśnie za Billie. Oglądając archiwalne wideo, aż ciężko uwierzyć w to, że jeszcze kilka lat temu, Billie wyglądała dokładnie tak, jak inne dziewczynki w jej wieku. Zobaczcie sami.

Billie Eilish kiedyś i dziś

Droga do kariery bywa trudna i kręta. Zanim o Billie Eilish i jej bracie Finneasie usłyszał cały świat, nastoletnia gwiazda brała udział w licznych konkursach talentów. Jak sama wspomina, pewnego dnia jej brat przyszedł do niej i obiecał, że robi z niej wielką gwiazdę. Jak powiedział, tak też się stało. Zobaczcie pierwsze wideo z cyklu, który debiutuje na ESKA.pl. Jak zmieniła się Billie i jej głos na przestrzeni lat? Porównujemy wideo z 2013 i 2020 roku.

Billie Eilish kiedyś i dziś

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze