Męskie Granie Orkiestra

i

Autor: materiały prasowe

Bilety na Męskie Granie 2022 - gdzie kupić? Czy są jeszcze dostępne?

2022-06-23 22:51

Festiwal Męskie Granie co roku przyciąga tysiące osób. Nie inaczej jest w tym roku. Najwięksi fani muzyki po raz kolejny będą mieli okazję zobaczyć na scenie swoich ulubionych twórców, w tym autorów hymnu przewodniego imprezy zatytułowanego Jest tylko teraz.

Bilety na Męskie Granie 2022 - gdzie kupić? Czy wejściówki na zaplanowane koncerty są jeszcze dostępne? Informacji na ten temat poszukuje wielu internautów, którzy chcieliby wziąć udział w kultowym już wydarzeniu. Odbywający się co roku festiwal Męskie Granie zyskuje na popularności z każdą kolejną edycją. Duży wpływ na to mają artyści, którzy swoimi występami uświetniają poszczególne koncerty. Organizatorzy widowiska stają na wysokości zadania, angażując najbardziej znaczące postaci ze świata muzyki. Mamy tu do czynienia z reprezentantami sceny alternatywnej, popowej, a także rapowej. W tym roku podczas Męskiego Grania zagrają m.in. Dawid Podsiadło, Sanah, Julia Wieniawa, Daria Zawiałow oraz członkowie Męskie Granie Orkiestry 2022 - Kwiat Jabłoni, Bedoes oraz Krzysztof Zalewski. Jeśli nie kupiliście jeszcze biletów, to mamy złe wieści.

Męskie Granie 2022 - hymn wielkim rozczarowaniem? Te opinie mówią same za siebie!

Sanah o płycie Uczta, spotkaniach z fanami i nowej piosence z Dawidem Podsiadło

Męskie Granie 2022 - sprzedaż biletów

Męskie Granie to jedna z największych imprez w naszym kraju, w związku z czym wejściówki na poszczególne koncerty rozchodzą się jak świeże bułeczki. Niestety, tak było też w tym roku, dlatego zakup biletów na odbywające się w ramach festiwalu koncerty jest już niemożliwy. Warto jednak zaglądać na media społecznościowe wydarzenia.

Sonda
Który hymn lubisz najbardziej?