Białoruś i Kazachstan - Eurowizja Junior 2020: te WYSTĘPY wzbudziły emocje!

Białoruś i Kazachstan - Eurowizja Junior 2020 odkryła talenty! Te WYSTĘPY rozkochały widzów
Autor: Kazakhstan - Karakat Bashanova - Forever at Junior Eurovision 2020 / YouTube.com/Junior Eurovision Song Contest Białoruś i Kazachstan - Eurowizja Junior 2020 odkryła talenty! Te WYSTĘPY rozkochały widzów

Białoruś i Kazachstan na Eurowizji Junior 2020 momentalnie, tuż po występach stały się faworytami internautów. Czym zachwycają się ludzie w sieci? Przekonajcie się na własne oczy oglądając i wysłuchując utworów, które wybrzmiały podczas konkursu!

Spis treści

  1. Białoruś - Eurowizja Junior 2020
  2. Kazachstan - Eurowizja Junior 2020

Białoruś i Kazachstan - Eurowizja Junior 2020 odkryła talenty właśnie z tych krajów. Z jednej strony Arina Pehtereva, która wzbudziła mieszane odczucia śpiewając utwór Aliens a z drugiej Karakat Bashanova, która wykonała utwór Forever. W pewnym momencie na policzku młodej uczestniczki Konkursu Piosenki dla Dzieci pojawiły się łzy. 

Eurowizja Junior 2020 ONLINE NA ŻYWO - wyniki, punkty, występy [RELACJA 29.11.2020]

Białoruś - Eurowizja Junior 2020

Białoruś na Eurowizji Junior 2020 reprezentowała Arina Peszterewa, która wykonała piosenkę Aliens. Chwilę po jej występie pojawiły się opinie, że artystka wykonała piosenkę z playbacku. Wystarczy przeczytać komentarze, które pojawiły się na kanale Junior Eurovision Song Contest w serwisie YouTube. Zresztą sam występ oceńcie sami:

Kazachstan - Eurowizja Junior 2020

Kazachstan na Eurowizji Junior 2020 reprezentowała Karakat Bashanova, która w przepięknej reżyserii wykonała utwór Forever. Za kompozycję odpowiada ten sam człowiek, co za ubiegłoroczną eurowizyjną piosenkę z tego kraju, czyli Khamit Shangaliyev:

Najnowsze