Białe Święta 2017 w Polsce - ta mapka wyjaśnia wszystko

2017-12-11 13:15
Białe święta 2017 w Polsce - ta mapka wyjaśnia wszystko
Autor: fot./freeimages.com/John De Boer Białe święta 2017 w Polsce

Czekacie na śnieg w Boże Narodzenie? Na ESKA.pl piszemy o białych Świętach 2017 w Polsce i pokazujemy mapkę, która wyjaśnia wszystko.

Białe Święta 2017 w Polsce to coś, czego oczekujemy wszyscy! Niektóre osoby wręcz nie mogą sobie wyobrazić Bożego Narodzenia bez śniegu! Niestety już od kilku lat z opadami śniegu podczas świąt bywa w naszym kraju różnie. A jak będzie tym razem? By się tego dowiedzieć, wystarczy spojrzeć na prognozę przygotowaną przez serwis Vouchercloud. Ta mapka wyjaśnia wszystko.

Jarmarki Świąteczne 2017 i chore ceny. Ketchup za 15 i szaszłyk za 90 złotych. Gdzie tak zdzierają?

Autor: brak danych

Boże Narodzenie 2017 zbliża się wielkimi krokami. W największych miastach Polski odwiedzić możemy Jarmarki Bożonarodzeniowe. Ceny jakie proponują sprzedawcy zwalają z nóg! 20 złotych za kromkę chleba to norma.

Białe święta 2017 w Polsce - czy będzie śnieg na Boże Narodzenie?

Vouchercloud to strona, na której można znaleźć ogłoszenia o voucherach na różne usługi, lecz serwis od czasu do czasu przygotowuje też inne treści. Teraz stworzono tam specjalną mapkę pokazującą, jakie szanse na śnieg w Boże Narodzenie mają poszczególne kraje na świecie. Jak przedstawia się prognoza na białe święta 2017 w Polsce? Niestety w naszym kraju szanse na opady wynoszą tylko nieco ponad 28%. Jeśli chcecie sprawdzić jak będzie w innych krajach zerknijcie na mapkę, która wyjaśnia wszystko.

Białe święta 2017 w Polsce - ta mapka wyjaśnia wszystko
Autor: fot./screen/vouchercloud.com Mapa śniegu
Białe święta 2017 w Polsce - ta mapka wyjaśnia wszystko
Autor: fot./screen/vouchercloud.com Mapa śniegu

Źródło: vouchercloud.com

Za rok święta bez brokatu? Zakaz sprzedaży błyszczących ozdób

Autor: brak danych

Brokat to nieodłączna część Bożego Narodzenia. Wielu z was pewnie jeszcze pamięta, jak ciężko usunąć go z ubrań po własnoręcznym tworzeniu świątecznych ozdób. Nasze dzieci mogą za to znać ten problem jedynie z opowieści, bo dni brokatu są już policzone.

 

Najnowsze