Białas, Muniek Staszczyk i Kuba Więcek razem. Piosenka Do ciebie mówię z WAŻNYM przekazem!

2020-09-18 13:09
Białas, Muniek Staszczyk i Kuba Więcek razem! Piosenka Do ciebie mówię z WAŻNYM przekazem!
Autor: Warner Music Poland / materiał prasowy Białas, Muniek Staszczyk i Kuba Więcek razem! Piosenka Do ciebie mówię z WAŻNYM przekazem!

Białas, Muniek Staszczyk i Kuba Więcek we wspólnym utworze! Do ciebie mówię, to wyjątkowy utwór z ważnym przekazem. Jakim? Przekonajcie się sami słuchając utworu i oglądając teledysk - na ESKA.pl.

Do Ciebie mówię to trzeci singiel powstały w ramach platformy Pepsi Taste The Beat, jednocześnie jest to najbardziej niespodziewana współpraca artystyczna w tym projekcie. W utworze usłyszeć można jednego z najbardziej rozpoznawalnych polskich raperów Białasa w zestawieniu z legendą polskiej sceny muzycznej, liderem formacji T.Love, Muńkiem Staszczykiem oraz Kubą Więckiem - saksofonistą i kompozytorem jazzowym młodego pokolenia. Producentem utworu jest Sir Mich.

Viki Gabor śpiewa ESKOWE hity i premierowo piosenkę Afera! [ESKA HIT CHALLENGE]

Białas, Muniek Staszczyk i Kuba Więcek - piosenka

Każdy z singli, powstałych w ramach Pepsi Taste The Beat, to łączenie brzmień hip hopu, rapu czy R&B, z innymi gatunkami muzycznymi. Zaangażowanie takich artystów jak Białas, którego słucha obecnie ponad milion osób miesięcznie w Spotify, Muniek Staszczyk będący idolem kilku pokoleń Polaków oraz nadziei polskiego jazzu, czyli Kuby Więcka, jest podkreśleniem nowatorstwa i nieoczywistych miksów Pepsi Taste The Beat. W poprzednich utworach współpracowali ze sobą reprezentujący polską scenę hip hopową Kali, PlanBe czy Sarius z przedstawicielami odmiennych styli muzycznych - Klaudią Szafrańską, Jakubem Józefem Orlińskim czy BARANOVSKIM.

Wydawcą singla Do Ciebie mówię jest Warner Music Poland, za teledysk odpowiedzialna jest Papaya Films. Nowy klip zobaczyć można na kanale youtube Pepsi Taste The Beat.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze