Nowości Muzyczne 2020: Otsochodzi wraca do przeszłości. Nowa płyta 2011 pełna wspomnień

2020-01-15 14:59 RW
Nowości Muzyczne 2020: Otsochodzi wraca do przeszłości. Nowa płyta 2011 pełna wspomnień
Autor: Asfalt Records Nowości Muzyczne 2020: Otsochodzi wraca do przeszłości. Nowa płyta 2011 pełna wspomnień

Fani artysty ukrywającego się pod pseudonimem Otsochodzi odliczają dni do premiery albumu 2011. Będzie on swego rodzaju wspomnieniem i powrotem do przeszłości. O czym dokładnie będzie czwarta płyta rapera? Przekonajcie się sprawdzając szczegóły - na ESKA.pl

Nowości Muzyczne 2020: Otsochodzi w oczekiwaniu na premierę swojego czwartego albumu 2011 zaprezentował jego okładkę. Odpowiada za nią Dawid Błażewicz, czyli artysta już znany fanom Młodego Jana. To właśnie on zaprojektował wyróżnioną w konkursie Cover awArts 2017 okładkę do płyty Nowy kolor. W layoucie do 2011 wykorzystał prace dwóch młodych twórczyń - klimatyczne zdjęcie znanej w środowisku fotografki dscll (Kasia Mikołowicz) oraz ilustracje Very King. 

Do tej pory Otsochodzi ujawnił już trzy utwory, które usłyszymy na jego nadchodzącym albumie: Mów, Wszystko co mam (w którym gościnnie wystąpili Rosalie. i OKI) oraz Kevi". Jednocześnie przypominamy, że na asfaltshop.pl trwa przedsprzedaż Limitowanej Edycji Specjalnej 2011.

Otsochodzi - płyta 2011

Stary, spróbuj choć na chwilę wrócić do 2011. Czasów, kiedy wszystko było po raz pierwszy", czasów naszej największej zajawki na muzykę. Lat, w których nie planowałeś co będzie jutro i wszystko wydawało się jakieś lepsze, prostsze. Pamiętasz? To właśnie ten bezkompromisowy materiał, który jest dla nas swego rodzaju wehikułem czasu. Zarówno pod kątem brzmienia, jak i wspomnień. Nie doszukasz się tutaj inspiracji - to jest po prostu moje. Bierzcie to! - mówi Otsochodzi o płycie 2011.

Otsochodzi - kim jest?

Otsochodzi to jeden z najciekawszych polskich raperów młodego pokolenia, ceniony zarówno przez fachowców, jak i publiczność. Tego drugiego dowodzą wielomilionowe liczby odsłuchów jego kawałków na YouTube oraz status platynowej płyty, którym może się poszczycić jego drugi oficjalny album "Nowy kolor". Znaki szczególne: ciekawa barwa głosu, nieszablonowe flow i skłonność do eksperymentów.

Raper zadebiutował w 2015 roku podziemnym albumem 7, który niemal natychmiast otworzył mu drogę do kariery. Niedługo później artysta znany także jako Młody Jan podpisał kontrakt z Asfalt Records. To z nami wydał swój oficjalny debiut Slam (2016) i kolejne albumy: Nowy kolor (2017) oraz Miłość (2019), po drodze ustanawiając nowe standardy w polskim newschoolowym hip-hopie. Jak dotąd Otsochodzi współpracował m.in z Pezetem, Mesem, Włodim, Taco Hemingwayem, Flirtini, schafterem, Janem-rapowanie czy Rosalie. Występował m.in. na takich imprezach jak Open'er Festival i Hip-Hop Kemp. Wiosną ukaże się najnowszy album rapera zatytułowany 2011.

Najnowsze