Nowości Muzyczne 2020: Otsochodzi wraca do przeszłości. Nowa płyta 2011 pełna wspomnień

i

Autor: Asfalt Records Nowości Muzyczne 2020: Otsochodzi wraca do przeszłości. Nowa płyta 2011 pełna wspomnień

Nowości Muzyczne 2020: Otsochodzi wraca do przeszłości. Nowa płyta 2011 pełna wspomnień

2020-01-15 14:59

Fani artysty ukrywającego się pod pseudonimem Otsochodzi odliczają dni do premiery albumu 2011. Będzie on swego rodzaju wspomnieniem i powrotem do przeszłości. O czym dokładnie będzie czwarta płyta rapera? Przekonajcie się sprawdzając szczegóły - na ESKA.pl

Nowości Muzyczne 2020: Otsochodzi w oczekiwaniu na premierę swojego czwartego albumu 2011 zaprezentował jego okładkę. Odpowiada za nią Dawid Błażewicz, czyli artysta już znany fanom Młodego Jana. To właśnie on zaprojektował wyróżnioną w konkursie Cover awArts 2017 okładkę do płyty Nowy kolor. W layoucie do 2011 wykorzystał prace dwóch młodych twórczyń - klimatyczne zdjęcie znanej w środowisku fotografki dscll (Kasia Mikołowicz) oraz ilustracje Very King. 

Do tej pory Otsochodzi ujawnił już trzy utwory, które usłyszymy na jego nadchodzącym albumie: Mów, Wszystko co mam (w którym gościnnie wystąpili Rosalie. i OKI) oraz Kevi". Jednocześnie przypominamy, że na asfaltshop.pl trwa przedsprzedaż Limitowanej Edycji Specjalnej 2011.

Otsochodzi - płyta 2011

Stary, spróbuj choć na chwilę wrócić do 2011. Czasów, kiedy wszystko było po raz pierwszy", czasów naszej największej zajawki na muzykę. Lat, w których nie planowałeś co będzie jutro i wszystko wydawało się jakieś lepsze, prostsze. Pamiętasz? To właśnie ten bezkompromisowy materiał, który jest dla nas swego rodzaju wehikułem czasu. Zarówno pod kątem brzmienia, jak i wspomnień. Nie doszukasz się tutaj inspiracji - to jest po prostu moje. Bierzcie to! - mówi Otsochodzi o płycie 2011.

Otsochodzi - kim jest?

Otsochodzi to jeden z najciekawszych polskich raperów młodego pokolenia, ceniony zarówno przez fachowców, jak i publiczność. Tego drugiego dowodzą wielomilionowe liczby odsłuchów jego kawałków na YouTube oraz status platynowej płyty, którym może się poszczycić jego drugi oficjalny album "Nowy kolor". Znaki szczególne: ciekawa barwa głosu, nieszablonowe flow i skłonność do eksperymentów.

Raper zadebiutował w 2015 roku podziemnym albumem 7, który niemal natychmiast otworzył mu drogę do kariery. Niedługo później artysta znany także jako Młody Jan podpisał kontrakt z Asfalt Records. To z nami wydał swój oficjalny debiut Slam (2016) i kolejne albumy: Nowy kolor (2017) oraz Miłość (2019), po drodze ustanawiając nowe standardy w polskim newschoolowym hip-hopie. Jak dotąd Otsochodzi współpracował m.in z Pezetem, Mesem, Włodim, Taco Hemingwayem, Flirtini, schafterem, Janem-rapowanie czy Rosalie. Występował m.in. na takich imprezach jak Open'er Festival i Hip-Hop Kemp. Wiosną ukaże się najnowszy album rapera zatytułowany 2011.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE