Bezczel ft. KaeN - Kliczko: jest już teledysk do singla [VIDEO]

2014-01-21 14:59

Kliczko to pierwszy singiel z nadchodzącej płyty Bezczela pt. Słowo Honoru. W kawałku zapowiadającym solowy album Bezczela gościnnie pojawił się reprezentant Prosto Label, KaeN. Zobacz teledysk do singla Kliczko na ESKA.pl!

Bezczel ft. KaeN - Kliczko to pierwszy singiel promujący nadchodzącą płytę rapera. Album pt. Słowo Honoru będzie drugim solowym krążkiem Bezczela. Płyta ukaże się na rynku 14 marca, w niespełna rok po wydaniu świetnie przyjętego albumu A.D.H.D.
 
Raper przez ostatnie 12 miesięcy nie próżnował, dzięki czemu na nowym wydawnictwie można zauważyć ogromny postęp muzyka. Dopracowane do perfekcji flow idzie w parze ze zróżnicowaną warstwą tekstową.

Gościnnie na krążku pojawił się Zeus, Kaen, Grizzlee, Fabuła, PTP oraz Kroolik Underwood. Zaa brzmienie odpowiedzialni są także DJ Perc, DJ Taek, DJ Danek oraz DJ Gondek. Na płycie znajdzie się 15 nowych kawałków.

Zobacz teledysk Bezczel ft. KaeN - Kliczko:RC

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze