Madonna

i

Autor: fot. Bulls Madonna

Beyonce w teledysku Madonny do B*tch I'm Madonna. Kto jeszcze wystąpi w klipie? Mamy zapowiedź! [VIDEO]

2015-06-16 15:17

Teledysk Madonny do B*tch I'm Madonna a w nim m.in. Beyonce. Taką właśnie niespodziankę Madonna szykuje dla fanów w swoim nowym teledysku. Co więcej, oprócz Beyonce w klipie do B*tch I'm Madonna także inne gwiazdy. Zobaczcie już teraz, kto jeszcze wystąpi w nowym teledysku Madonny i kiedy premiera nagrania.

W teledysku Madonny do B*tch I'm Madonna zobaczymy m.in. Beyonce. Nowy teledysk Madonny to jednak nie tylko Beyonce. Królowa Popu do udziału w wideo do Bitch I'm Madonna zaprosiła także inne gwiazdy. Kto wystąpi w nowym teledysku Madonny? Nie zabraknie ujęć z Nicki Minaj, Katy Perry, Miley Cyrus i Ritą Orą. Udział artystek w klipie Madonna promuje m.in. specjalnym plakatem. Ten został opublikowany 16 czerwca 2015 na Instagramie wokalistki i prezentujemy go poniżej.


Teledysk do B*tch I'm Madonna doczekał się także zapowiedzi. Wprawdzie w zwiastunie nagrania nie widać żadnej z zaproszonych gwiazd, to dzięki niemu wiemy, że Madonna i jej sławne koleżanki w klipie szaleć będą na wypasionej domówce. Fragmenty ujęć przypominają nieco wideo do We Can't Stop Miley Cyrus. Tego autorce płyty Rebel Heart nie zarzuca jednak nikt.

?#bitchimmadonna ?. Video Premieres on Tuesday!!! We@Go Hard or We Go Home! ❤️#rebelheartBitches Film zamieszczony przez użytkownika Madonna (@madonna)


Zupełnie inaczej jest w przypadku obsady teledysku do B*tch I'm Madonna. Ze swoich znajomości w Hollywood jako pierwsza ostatnio skorzystała Taylor Swift. W jej klipie do Bad Blood pojawiły się m.in. Ellie Goulding i Selena Gomez.

Nie jest jeszcze znana dokładna data premiery nowego teledysku Madonny. Wiadomo jedynie, że całość ma ujrzeć światło dzienne jeszcze w czerwcu.

>> Florence and the Machine koncert w Polsce 2015: BILETY - za ile i gdzie kupić?

JB