Beyonce

i

Autor: Zed Jameson / SplashNews.com/EAST NEWS

Beyonce w Polsce 2023. Ostatnim razem zaliczyła u nas MEGA wpadkę!

2023-02-02 13:04

Beyonce znana jest ze swojego perfekcjonizmu. Każdy występ gwiazdy to przygotowane z rozmachem i pełne efektów specjalnych multimedialne show. W 2023 roku polscy fani ponownie będą mogli zobaczyć Bey na żywo podczas jej czerwcowego koncertu na PGE Narodowym. Ostatniej wizyty w naszym kraju artystka z pewnością nie wspomina najlepiej!

Beyonce - koncert w Polsce od dawna był marzeniem fanów znanej na całym świecie wokalistki. Po kilku miesiącach od wydania swojej najnowszej płyty zatytułowanej Renaissance artystka oficjalnie ogłosiła, że wyrusza trasę koncertową go promującą, a jednym z krajów, jakie odwiedzi, będzie właśnie Polska. Ikona globalnej sceny muzycznej zaprezentuje się przed polską publicznością już 27 czerwca na PGE Narodowym w Warszawie, a bilety na wydarzenie są już dostępne. Ku zaskoczeniu wielbicieli, za udział w show nie trzeba wcale zapłacić kroci. Za miejsca najbliżej sceny, tak zwane Golden Circle, trzeba bowiem zapłacić 690 złotych. To nie pierwszy koncert piosenkarki w Polsce. Beyonce grała u nas już dwukrotnie, po raz ostatni w 2018 roku. Wówczas jej widowisko było elementem wspólnego tournee On The Run II, w jakie artystka wyruszyła ze swoim mężem Jayem-Z. I choć ich występ w Warszawie był dopracowany w każdym możliwym szczególe, w trakcie wykonywania ostatniego numeru zawiodła technologia. Wysuwana scena, na której śpiewała gwiazda, nie wróciła na miejsce, przez co musiała zejść do fanów... po drabinie.

Beyonce w Polsce 2023 - DATA, MIEJSCE, BILETY. Kiedy i gdzie koncert?

Czy VIKI GABOR zna stare hity DODY, AVRIL i BRITNEY?

Beyonce - wpadka w Polsce

To musiało ją mocno zdenerwować! Beyonce, która uchodzi za jedną z największych perfekcjonistek, nie mogła dokończyć swojego show w Warszawie tak, jak zaplanowała. Wskutek awarii jednej ze scen artystka, na oczach dziesiątek tysięcy polskich fanów, musiała zejść po drabinie. Nagrania z tego momentu wciąż można znaleźć w sieci. Jak widać, piosenkarka nie zraziła się do PGE Narodowego i ponownie zagra tam swój koncert w ramach RENAISSANCE WORLD TOUR. Oby tym razem obyło się bez przeszkód!

Sonda
Czy wybierasz się na koncert Beyonce?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE