Beyonce na koncercie w Polsce schodziła po drabinie - wiemy, dlaczego zepsuła się scena!

2018-07-05 14:34
Beyonce na koncercie w Polsce schodziła po drabinie - wiemy, dlaczego zepsuła się scena!
Autor: fot. James Gourley/PictureGroup/REX/Shutterstock / EAST NEWS Beyonce na koncercie w Polsce schodziła po drabinie - wiemy, dlaczego zepsuła się scena!

Ruchoma platforma, podczas koncertu Beyonce zepsuła się, a sama wokalistka musiała schodzić po drabinie. Już wiadomo, co było przyczyną awarii!

Koncert Beyonce i Jaya-Z w Polsce był jednym z najlepszych wydarzeń muzycznych w ostatnich latach w naszym kraju. Niesamowite efekty specjalne, doskonale przygotowana choreografia czy oczywiście licznie zgromadzeni fani. Występ najgorętszej pary show-biznesu był kompletny. Nie obyło się jednak bez wpadki, o której kilka godzin po koncercie zrobiło się bardzo głośno. Beyonce w pewnym momencie musiała zejść na dolną część sceny po drabinie, bo nie zadziałała ruchoma platforma. Już wiadomo, co jest przyczyną awarii. 

Beyonce scena - przyczyny awarii

Organizatorzy wydarzenia oraz osoby z obsługi koncertów na trasie On The Run Tour II do dziś nie podały przyczyn awarii. Napisał o nich serwis pudelek.pl. Do problemów miała się przyczynić balonowa akcja fanów wokalistki. Osoby biorące w niej udział, w czasie utworu Family Freud, wypuścili tysiące żółtych i czarnych balonów. Jeden z nich nieszczęśliwie wplątał się w szyny, po których poruszała się platforma. Obsługa nie miała zbyt wiele czasu na naprawę i dlatego podstawiono drabinę.

Akcje podczas wydarzenia wypadły znakomicie. Gratulujemy fanom pomysłu i realizacji. Nawet główna tancerka Beyonce podziękowała i z zachwytem oceniła zachowanie publiczności w Warszawie.

Światowe media o koncercie Beyonce w Polsce! Co piszą?

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze