Beyonce, Lady Gaga i Azealia Banks - czy nagrają wspólny singiel? Zobacz na Eska.pl Telephone Beyonce i Lady Gagi [VIDEO]

2013-01-03 11:57

Czy Beyonce, Lady Gaga i Azealia Banks nagrają wspólny singiel? Wiele wskazuje na to, że tak! Dla Beyonce i Lady Gagi będzie to już kolejny wspólny kawałek. Do dziewczyn dołączy dodatkowo młoda raperka Azealia Banks! Zobacz na Eska.pl Telephone Lady Gagi i Beyonce.

Beyonce, Lady Gaga i Azealia Banks planują nagranie wspólnego singla. Taka informacja obiegła media na całym świecie. Wokalistki na razie nie potwierdzają, jednak co jakiś czas ujawniają w sieci szczegóły dotyczące nowej piosenki! Beyonce na Instagramie umieściła zdjęcie na którym pozuje w kolczykach z napisem Ratchet. W tych samych kolczykach sfotografowała się Lady Gaga, dlatego możemy przypuszczać, że ona również weźmie udział w nagraniu!

Zobacz na Eska.pl Gorąca 100 Radia Eska - zobacz, kto znalazł się na podium!

Do duetu ma zamiar dołączyć również młoda rapera Azealia Banks, która zapowiedziała, że nagra z Lady Gagą wspólny singiel. Tytuł piosenki to Ratchet, więc chyba wszystko jasne. Beyonce chciałaby, aby nowa piosenka ukazała się przed jej występem na Super Bowl.

Zobacz Telephone - Lady Gaga ft. BeyonceNie czytałeś jeszcze?

Sebastian Rutkowski będzie gościem videoczatu Eska.pl w czwartek 3.01.2013 o 18:30! Zadaj pytanie wokaliście!

EP

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze