Beyonce, Lady Gaga i Azealia Banks - czy nagrają wspólny singiel? Zobacz na Eska.pl Telephone Beyonce i Lady Gagi [VIDEO]

2013-01-03 11:57

Czy Beyonce, Lady Gaga i Azealia Banks nagrają wspólny singiel? Wiele wskazuje na to, że tak! Dla Beyonce i Lady Gagi będzie to już kolejny wspólny kawałek. Do dziewczyn dołączy dodatkowo młoda raperka Azealia Banks! Zobacz na Eska.pl Telephone Lady Gagi i Beyonce.

Beyonce, Lady Gaga i Azealia Banks planują nagranie wspólnego singla. Taka informacja obiegła media na całym świecie. Wokalistki na razie nie potwierdzają, jednak co jakiś czas ujawniają w sieci szczegóły dotyczące nowej piosenki! Beyonce na Instagramie umieściła zdjęcie na którym pozuje w kolczykach z napisem Ratchet. W tych samych kolczykach sfotografowała się Lady Gaga, dlatego możemy przypuszczać, że ona również weźmie udział w nagraniu!

Zobacz na Eska.pl Gorąca 100 Radia Eska - zobacz, kto znalazł się na podium!

Do duetu ma zamiar dołączyć również młoda rapera Azealia Banks, która zapowiedziała, że nagra z Lady Gagą wspólny singiel. Tytuł piosenki to Ratchet, więc chyba wszystko jasne. Beyonce chciałaby, aby nowa piosenka ukazała się przed jej występem na Super Bowl.

Zobacz Telephone - Lady Gaga ft. BeyonceNie czytałeś jeszcze?

Sebastian Rutkowski będzie gościem videoczatu Eska.pl w czwartek 3.01.2013 o 18:30! Zadaj pytanie wokaliście!

EP