Beyonce i Jay-Z: czas na koncert w Warszawie. SUPPORT gwiazd zaskoczeniem dla fanów?

2018-06-30 16:46
Beyonce - koncert w Warszawie [SUPPORT]
Autor: Fot. PictureGroup/REX/Shutterstock/EAST NEWS Beyonce podczas koncertu

Beyonce i Jay-Z odwiedzą Polskę i z całą pewnością zachwycą publikę. Kto jednak przygotuje fanów na ich koncert? Sprawdzamy, co wiadomo o supporcie małżeństwa Carterów!

Beyonce i Jay-Z w Polsce wystąpią w ramach OTR II. Koncert Queen Bey i jej męża odbędzie się w Warszawie, w sobotę 30 czerwca 2018. Na PGE Narodowym usłyszymy największe przeboje gwiazdorskiej pary. Fani mogą szykować się na niezapomniane przeżycia i ponad dwugodzinną zabawę. Kto jednak rozgrzeje atmosferę przed tym, jak Carterowie przejmą scenę? Znamy szczegóły supportu, a ten może być zaskoczeniem dla wielu posiadaczy biletów na show Beyonce i Jaya-Z. Fani spodziewali się, że supportem będzie zagraniczny gość zagraniczny.

Beyonce i Jay-Z w Polsce - o której wystąpią w Warszawie?

Gdy organizator podał, że będzie to lokalny artysta fanom marzyło się, by chodziło o Radzimira Dębskiego, który kiedyś wygrał konkurs na remix piosenki organizowany przez samą Beyonce. To również okazało się niesłusznym domysłem. Kto więc zagra 30 czerwca przez Beyonce?

Kim jest DJ Eprom?

Przed Beyonce i Jayem-Z na scenie wystąpi DJ Eprom. Artysta to tak naprawdę Michał Baj. Mając niespełna 30 lat DJ może pochwalić się już podwójnym tytułem Mistrza Świata IDA oraz dwunastoma tytułami Mistrza Polski. Na swoim koncie Eprom ma takie wydawnictwa jak: Commodore the Data Wars, 8 bit Miner Breaks, dubstepowy Machinerio EP, projekt Modulators z DJ Benem i Krótkim Insert coin oraz Jo Sznupia. 

Zazdrosna dziewczyna z memów została odnaleziona! Zobaczcie, jak wygląda

Eprom współpracuje z bardzo wieloma artystami z kraju zarówno jako Dj, producent czy inżynier dźwięku. Dzięki ciężkiej pracy DJ Eprom zgarnął już Fryderyka za współprodukcję płyty Zwierzę bez nogi oraz Złotą Płytę za album Fisz Emade Tworzywo Mamut. Sety Eproma to pełne energii przemyślane kompozycje powstające przy użyciu gramofonów i całej gamy instrumentów elektronicznych. Jak dowiadujemy się ze strony DJ Eprom-Sety to REAL hiphop, dubstep, bassline, funk, rock, metal… 

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze