Betlejem w Spodku 2016 - kolędowanie z gwiazdami 29.12

2016-12-29 16:34

Betlejem w Spodku to niezwykłe wydarzenie, które rozpocznie cykl świątecznych koncertów i wspólnego kolędowania.

Podczas koncertu Betlejem w Spodku, który odbędzie się w czwartek 29 grudnia, zaśpiewanych zostanie kilkadziesiąt kolęd i pieśni bożonarodzeniowych, które zabrzmią w zupełnie nowych i oryginalnych aranżacjach. Na scenie 360 pojawią się największe gwiazdy polskiej i zagranicznej sceny muzycznej. W Katowicach wystąpią m.in: TGD, Katarzyna Cerekwicka, Mietek Szcześniak, Piotr Cugowski, Brian Fentress - USA, Adam Krylik, Mino Cinelu - USA, Yaron Cherniak - Izrael, Pipes & Drums. Dodatkowo wokalistom będzie towarzyszyć chór, którym będzie publiczność czyli około 100 tysięcy widzów. Koncert będzie trwał 2 godziny.

Betlejem w Spodku

Bilety od 40 zł na wszystkie koncerty dostępne są jeszcze na stronie bilety24.pl. Dochód z trasy koncertowej zostanie przeznaczony na dokarmianie osób niedożywionych. Warto zaznaczyć, że w poprzednich edycjach wydarzenia wzięło udział blisko 17 tysięcy widzów z całej Polski. Nagrania z poprzednich koncertów można zobaczyć w sieci.

 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze