Bestsellery Empiku 2019 - kto wystąpi? Wielkie gwiazdy uświetnią wydarzenie!

2020-01-29 21:13 MK
Viki Gabor
Autor: YouTube/VikiVEVO

Od ponad 20 lat, Bestsellery Empiku to jedna z najważniejszych pozycji na mapie kulturalnych wydarzeń w naszym kraju. Tradycją stało się, że w trakcie gali, podczas której przedstawiciele sceny muzycznej, filmowej i literackiej odbierają prestiżowe nagrody, na scenie prezentują się również uwielbiani przez publiczność artyści muzyczni. W tym roku także nie zabraknie wyjątkowych występów! Zobacz już teraz na ESKA.pl, kto wystąpi na Bestsellerach Empiku 2019.

Bestsellery Empiku 2019 - kto wystąpi w trakcie wydarzenia? Z pewnością to jedna z najważniejszych kwestii dla wszystkich tych, którzy zainteresowani są przede wszystkim nagrodami przyznawanymi w kategoriach muzycznych. Już od ponad 20 lat, firma Empik organizuje imprezę, w trakcie trwania której nagradzani są przedstawiciele świata muzyki, filmu, czy też literatury, po których dzieła najchętniej sięgali Polacy w ubiegłym roku.

Rok temu, na scenie zaprezentowała się między innymi debiutująca wówczas Roksana Węgiel, wokaliści Dawid Podsiadło i Pawel Domagała, których płyty odnosiły wielkie sukcesy na listach przebojów czy też legenda sceny rockowej - Slash. Również i w tym roku, widzowie, którzy zdecydują się oglądać galę 4 lutego na antenie stacji TVN lub na oficjalnym fanpage'u Empiku na Facebooku, mogą liczyć na dawkę niesamowitych muzycznych uniesień. Organizatorzy zaprosili bowiem największe gwiazdy, a niektóre z nich zaprezentują się w wyjątkowych duetach.

Wywiady z Radio ESKA - Kayah i Viki Gabor

Bestsellery Empiku 2019 - kto wystąpi?

Prestiżowa gala Bestsellery Empiku po raz kolejny przyciągnie najpopularniejszych artystów muzycznych, których uwielbiają Polacy w każdym wieku. Wśród gwiazd, które uświetnią wydarzenie nie zabraknie Viki Gabor i Kayah, które wykonają na żywo swój hit Ramię w ramię, Anię Dąbrowską w duecie z Krzysztofem Zalewskim, Hanię Rani, u której boku pojawi się Ten Typ Mes oraz Beata Kozidrak, która na jednej scenie wykona nieśmiertelny hit Co mi Panie dasz? z Natalią Nykiel oraz kawałek Miasto szczęścia w towarzystwie rapera Miuosha.

Najnowsze