Liza Misnikova w hicie Viki Gabor. Zaczynała od Eurowizji Junior 2019, teraz wystąpi w The Voice Kids!

2020-01-25 20:33 MK
Liza Misnikova
Autor: Lukasz Kalinowski/East News

Eurowizja Junior 2019 już za nami, jednak reprezentanci poszczególnych krajów nie pozwalają o sobie zapomnieć. Liza Misnikova - reprezentantka Białorusi, którą będziemy mogli niebawem podziwiać w telewizyjnym show The Voice Kids 3, podzieliła się swoim coverem wielkiego hitu Viki Gabor - Superhero. Jak sobie poradziła? Zobaczcie nagranie na ESKA.pl.

Liza Misnikova - jej cover hitu Superhero w zaledwie kilka dni przekroczył liczbę stu tysięcy wyświetleń! Viki Gabor oraz Liza miały okazję poznać się za kulisami wielkiego muzycznego wydarzenia, jakim był Konkurs Piosenki Eurowizji dla Dzieci, znanego również jako Eurowizja Junior 2019. Po raz pierwszy w historii, impreza ta odbywała się w Polsce, w Gliwicach. Wszystko za sprawą zwycięstwa Roksany Węgiel w Mińsku, w 2018 roku. Jak wiadomo, Viki powtórzyła sukces swojej koleżanki po fachu i również zagwarantowała Polsce zwycięstwo, pozostawiając pozostałych uczestników w tyle.

W wyścigu o wygraną brała udział również Liza Misnikova. Nastolatka reprezentowała Białoruś, a jej piosenka Pepelny zachwyciła europejską publiczność swoim nowoczesnym brzmieniem. Podczas wielkiego finału, komentator wydarzenia - Artur Orzech, zdradził, że polska publiczność będzie miała okazję podziwiać Lizę w trzeciej odsłonie hitowego programu The Voice Kids, która miała swój początek w Nowy Rok, 1 stycznia 2020 roku.

Liza Misnikova - cover Superhero

Zanim jednak zobaczycie, jak Liza Misnikova radzi sobie w formacie telewizyjnej Dwójki, możecie posłuchać jej interpretacji piosenki Superhero z repertuaru Viki Gabor. Artystka wykonała kawałek podczas jednej ze swoich transmisji live na Instagramie. Mimo tego, że w sieci dostępne jest wersja w całości po angielsku, dziewczyna zdecydowała się wykonać tę najbardziej popularną, nagraną zarówno w języku polskim, jak i obcym.

Najnowsze