Benjamin Ingrosso

i

Autor: Universal Music Polska Benjamin Ingrosso z nową piosenką.

Nowość

Benjamin Ingrosso prezentuje singiel „Look Who’s Laughing Now”

2024-06-14 11:43

Niesiony sukcesami ostatnich singli „Kite” i „Honey Boy”, a także znakomicie przyjętą europejską trasą „Better Days”, Benjamin Ingrosso prezentuje nowy singiel „Look Who’s Laughing Now”. Piosenka pojawia się kilka tygodni po elektryzującym występie Szweda w trakcie tegorocznego Konkursu Piosenki Eurowizji.

Nowa piosenka jest dowodem niezaprzeczalnego talentu Benjamina jako songwritera i wykonawcy. „Look Who’s Laughing Now” emanuje pozytywną energią, podsycając zainteresowanie szykowanym na ten rok albumem artysty. – „Look Who’s Laughing Now” to pochwała autentyczności i cieszenia się życiem, niezależnie od percepcji innych. Piosenka jest skierowana do tych, którzy w nas wątpili. My tymczasem udowadniamy, że możemy być sobą, żyć naszym najlepszym życiem i wychodzić z niego jako zwycięzcy. Chodzi o to, by zaakceptować swoje niedoskonałości i pokazać światu, że autentyczność wygrywa – wyjaśnia Ingrosso.

Måns Zelmerlöw nagrał utwór z polską wokalistką. Kim jest Ola Kędra?

Tak zmieniła się Edyta Górniak. Trzydzieści lat temu zachwyciła na Eurowizji!

Premiera na Eurowizji

Od strony muzycznej singiel może być pewnym zaskoczeniem dla fanów artysty. Benjamin eksploruje nowe tereny, czerpiąc inspiracje z melodii, które były częścią jego dzieciństwa. Wokalista połączył klimat starych musicali z klasycznym szwedzkim soulem i popem z lat 70., zagłębiając się jednocześnie w dźwięki charakterystyczne dla późnych lat 90. Fani usłyszeli „Look Who’s Laughing Now” po raz pierwszy w trakcie tegorocznego Konkursu Piosenki Eurowizji. Benjamin wystąpił na scenie gościnnie, prezentując medley, na który złożyły się także „Kite” i będący owocem współpracy z Purple Disco Machine „Honey Boy”.

Benjamin Ingrosso - kim jest?

Mający na koncie ponad miliard streamów, imponującą kolekcję złotych i platynowych singli, a także trzy albumy, które trafiły na szczyt listy bestsellerów, Benjamin Ingrosso jest jedną z największych muzycznych gwiazd w Szwecji. Jego ekspresja i wszechstronność sprawiają, że artysta bywa porównywany do Bruno Marsa i George’a Michaela.

Listen on Spreaker.