Benjamin Ingrosso - czy to rodzina DJ-a z duetu Axwell & Ingrosso?

2018-05-13 0:37
Benjamin Ingrosso - czy to rodzina znanego DJ-a?
Autor: fot./screen/youtube.com/Eurovision Song Contest Benjamin Ingrosso

Benjamin Ingrosso reprezentuje Szwecję na Eurowizji 2018. Zastanawiacie się, czy jest rodziną znanego DJ-a o tym samym nazwisku? Odpowiadamy na ESKA.pl.

Benjamin Ingrosso - czy to rodzina DJ-a z duetu Axwell & Ingrosso? Takie pytanie mogą sobie zadawać widzowie Eurowizji, którzy nazwisko reprezentanta Szwecji, kojarzą ze znanym DJ-em. O kogo chodzi? Oczywiście o Sebastiana Ingrosso - twórcę muzyki klubowej, który także pochodzi ze Szwecji. Czy obaj artyści są spokrewnieni? A może to tylko przypadkowa zbieżność nazwisk?

Eurowizja 2018 - piosenka ze Szwecji. Kim jest Benjamin Ingrosso?

Autor: brak danych

  Eurowizja 2018 rozpoczęta. Laureata 63. Konkursu Piosenki Eurowizji poznamy już w sobotę 12 maja. Czy zwycięzcą Eurowizji 2018 zostanie wokalista ze Szwecji? Tegorocznym reprezentantem jest Benjamin Ingrosso, który podczas konkursu wykona taneczny utwór zatytułowan

Benjamin i Sebastian - co ich łączy?

Czy Benjamin Ingrosso i Sebastiana Ingrosso to rodzina? Okazuje się, że tak! Artyści są kuzynami i mają włoskie pochodzenie. Rodzinne podobieństwo widać nawet w ich wyglądzie.

Back to back weeks in Milano✌🏼 Post udostępniony przez Ingrosso (@ingrosso)

Oczywiście łączy ich także muzyka. Benjamin jest popularnym w Szwecji wokalistą, który w tym roku reprezentuje swój kraj na Eurowizji 2018. Sebastian to z kolei jeden z najlepszych szwedzkich DJ-ów. Tworzył słynną grupę Swedish House Mafia, a od 2014 roku jest znany z duetu Axwell & Ingrosso. Właśnie z tym drugim projektem wystąpi w Polsce na Orange Warsaw Festival 2018.

Orange Warsaw Festival 2018 - DATA, MIEJSCE, BILETY

Autor: brak danych

Orange Warsaw Festival 2018 to wydarzenie, na które czekają fani muzyki z całej Polski! Na ESKA.pl piszemy o naszych przewidywaniach dotyczących imprezy.

 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze