Doda i Smolasty

i

Autor: AKPA

gwiazdy

Będzie kontynuacja "Nim zajdzie słońce". Doda i Smolasty z wielkim sukcesem

2024-04-18 11:26

Doda i Smolasty mają kolejny powód do radości, a właściwie to dwa powody. Ich singiel "Nim zajdzie słońce" pokrył się podwójnym diamentem, co jest nie lada osiągnięciem. Z tej okazji wyraźnie wzruszona piosenkarka poinformowała o kontynuowaniu nowej passy i zapowiedziała kolejny wideoklip z artystą.

Doda i Smolasty to największy duet muzyczny ostatnich miesięcy. Ich piosenka "Nim zajdzie słońce" okazała się wielkim hitem, który pokochała cała Polska, czego dowodem jest zdobyte przez nią wyróżnienie. Artyści mogą pochwalić się nie platynowym, a podwójnie diamentowym singlem, co jest nie lada osiągnięciem, biorąc pod uwagę polski przemysł fonograficzny. Takie certyfikaty zdobywają tylko najpopularniejsze kawałki. Doda i Smolasty nie zamierzają jednak spoczywać na laurach. W ramach podziękowań za spełnienie marzeń i tak ciepłe przyjęcie utworu wokalistka zapowiedziała, że to nie koniec jej współpracy ze Smołą. Na reedycji krążka "Aquaria" pojawił się drugi numer duetu "Nie żałuję" i jak już oficjalnie wiadomo, niebawem doczeka się oficjalnego teledysku, mogącego być kontynuacją "Nim zajdzie słońce". 

Smolasty wystawił Dodę! Niepojawienie się na próbie to przy TYM pikuś

DODA o swoim telewizyjnym MARZENIU: „Jest mi bardzo PRZYKRO”

Doda i Smolasty znowu razem

Tak jest! To właśnie "Nie żałuję" zostało wybrane kolejnym singlem promującym ostatnie wydawnictwo muzyczne Dody. Jak zapowiedziała artystka, już w przyszłym miesiącu ponownie stanie na planie teledysku ze Smolastym. 

Po prostu zaniemówiłam. Moim marzeniem zawsze było zdobyć diamentową płytę, a zdobyliśmy podwójnie diamentową. Z tej okazji chcę wam powiedzieć, że kontynuacja "Nim zajdzie słońce" nadchodzi i już za miesiąc kręcimy obrazek do "Nie żałuję". Bardzo się cieszę, teledysk będzie sztos - zapowiedziała.

Czekamy zatem i życzymy kolejnych diamentów!