VNM

i

Autor: Karol Makurat/REPORTER

Będzie hit na miarę Bubbletea? Ten duet to największe zaskoczenie roku

2021-06-02 13:51

Dziś duety polskich raperów z popowymi wokalistkami nikogo nie dziwią. Ba! W ostatnim czasie można zauważyć rosnące zapotrzebowanie na tego typu kooperacje. Czyżby już niebawem miał się ukazać kolejny kawałek, będący efektem współpracy jednej z czołowych polskich piosenkarek z popularnym raperem? Propozycja już padła.

Anna Wyszkoni i VNM w duecie? Po tym, jak wokalistka pojawiła się z raperem na gali Popkillery, by wspólnie przedstawić zwycięzcę w kategorii Kooperacja Roku, w sieci zawrzało. Dobór artystów, choć mógł się wydawać zaskakujący, nie był przypadkowy. Organizatorzy imprezy postawili na stworzenie takiej pary ze względu na fakt, że VNM i Ania Wyszkoni mają w swoich repertuarach utwory zatytułowane Narcyz. Pojawienie się wokalistki i rapera na jednej scenie spowodowało, że fani zaczęli zastanawiać się nad tym, czy tych dwoje nie ma w planach nagrania wspólnego numeru, a w przyszłości zawalczenia o nagrodę w kategorii, w której w tym roku wręczali statuetkę. Trofeum otrzymali GUZIOR i Oskar83 za kawałek Fala.

Ostatnie lata to dominacja hip-hopu na polskim rynku muzycznym, ale również czas zmian. Dziś raperzy chętnie decydują się na nagranie duetu z popowy wokalistkami, a efekty cieszą się wielką popularnością wśród słuchaczy. Daria Zawiałow i Quebonafide, KaeN i Ewelina Lisowska, Margaret i Otsochodzi, Zuza Jabłońska i Jan-rapowanie to tylko kilka przykładów głośnych współprac reprezentantów dwóch różnych muzycznych światów. Czy wkrótce listy hitów podbije nowa kooperacja?

QUIZ. Ania Wyszkoni - co o niej wiesz?

Pytanie 1 z 10
Ania Wyszkoni rozpoczęła swą karierę występując w zespole:

Ania Wyszkoni i VNM w jednej piosence?

Na ten moment nie wiadomo czy w ogóle dojdzie do współpracy wokalistki z raperem, jednak fani z pewnością nie mieliby nic przeciwko. Sama Ania Wyszkoni przyznała, że nie wyklucza podjęcia współpracy z reprezentantem środowiska hip-hopowego. Co więcej, gwiazda podsyciła domysły fanów, odpowiadając na komentarze pozostawione przez nich pod jej najnowszym postem. W jednym z nich wyznała, że sama czeka na utwór z VNM. Pozostaje nam czekać!