Bedroom Floor - dziewczyna z teledysku Liama Payne'a to była Charliego Putha!

2017-11-09 12:02
Bedroom Floor - dziewczyna z teledysku Liama Pyne'a to była Charliego Putha!
Autor: fot./screen/youtube.com/LiamPayneVEVO Bedroom Floor

Widzieliście, że dziewczyna z nowego teledysku Liama Payne'a jest byłą Charliego Putha?! Więcej dowiecie się o niej na ESKA.pl.

Bedroom Floor to nowa piosenka Liama Payne'a, która ostatnio podbija listy przebojów na całym świecie. Do utworu powstał również teledysk, w którym zobaczyć możemy piękną rudowłosą dziewczynę. Osoby śledzące życie gwiazd zapewne wiedzą kim jest lecz dla wielu może być zaskoczeniem, że ta dziewczyna to była Charliego Putha - amerykańskiego gwiazdora pop i R&B;! Jednak nie tylko dzięki relacji z wokalistą jest ona znana.

Zayn Malik w Polsce 18.05.2018 - tysiące fanów zapisanych na wydarzenie >>

Dziewczyna z piosenki Liama Payne'a - znacie ją z serialu!

Dziewczyna z teledysku Liama Payne'a to Bella Thorne - wschodząca gwiazda muzyki i filmu. Bella od dziecka marzyła o aktorstwie i dość wcześnie zadebiutowała na ekranie w filmie Skazani na siebie. Sławę zdobyła jednak dopiero dzięki roli w serialu Taniec rządzi emitowanym przez Disney Channel. Od tamtego czasu Bella Thorne zdobywała rozgłos między innymi przez swoje związki z Charlie'm Puthem czy Scottem Disckiem. Jej rola w Bedroom Floor Liama Paynea na pewno przysporzy jej jeszcze więcej popularności.

Miley Cyrus - MĄŻ, ŚLUB, WESELE: jak to było naprawdę?

Autor: brak danych

Jak to było naprawdę z małżeństwem Miley Cyrus? Na ESKA.pl zebraliśmy informacje dotyczące jej męża, ślubu i wesela.

 

Najnowsze