Bedoes nagrał odpowiedź na Hot16Challenge. Raper przelewa 30 tysięcy na zbiórkę dla lekarzy!

2020-05-03 13:31
Jesteś ładniejsza niż na zdjęciach, to najlepszy lovesong w 2019?! Piosenka Bedoesa HITEM!
Autor: SBM Label / BEDOES Jesteś ładniejsza niż na zdjęciach, to najlepszy lovesong w 2019?! Piosenka Bedoesa HITEM!

Hot16Challenge powróciło do sieci i rozgrzało hip-hopową scenę do czerwoności. Do wyzwania dołączył nominowany przez Solara, Bedoes, który także wykazał się pięknym gestem w kierunku zbiórki zorganizowanej w celu walki z koronawirusem. Ukłon w stronę młodego artysty, który podjął się wyzwania i pomógł służbom medycznym w tej wyjątkowej sytuacji!

Hot16Challenge pojawiło się w sieci również w wydaniu popularnego rapera, znanego pod pseudonimem Bedoes. Chłopak natychmiastowo zareagował na rzuconą mu przez Solara nominację, jednak z powodu kilku napotkanych problemów, publikacja Hot16Challenge w jego wykonaniu pojawiła się w internecie zdecydowanie później, niż oczekiwali tego fani. Jednak już teraz wszyscy miłośnicy twórczości młodego rapera mogą spać spokojnie, ponieważ Bedoes 2 maja 2020, wieczorem opublikował swoją odpowiedź na wyzwanie w serwisie YouTube, która kilka chwil od publikacji cieszy się już niespełna 50 tysiącami wyświetleń. Nagranie twórcy poruszyło internautów, co widać po imponującej ilości komentarzy pod jego najnowszym filmikiem. Hot16Challenge to nic innego, jak akcja wśród polskich hip-hopowców, którzy nagrywają tak zwane gorące szesnastki. Rapery publikują 16-wersowe zwrotki, a następnie do wyzwania zapraszają kolejnych twórców. Każda nominowana osoba na wykonanie zadania ma tylko 72 godziny. Kto tym razem został nominowany? Osoby wymienione przez Bedoesa to: Blacha, Kuqe, Flexxy Blacha, a także Press Armani. 

Hot16Challenge - Bedoes wpłaca 30 tysięcy zł

Hot16Challenge w tym roku to nie tylko dobra zabawa, ale przede wszystkim wspierająca akcja charytatywna, która ma na celu pomoc w walce z trwającym koronawirusem. Wraz z Hot16Challenge narodziła się zbiórka charytatywna Beef z koronawirusem #hot16challenge - organizowana wraz z fundacją Siepomaga.pl, w której pomóc może każdy z nas. Bedoes już to zrobił wpłacając na zbiórkę 30 tysięcy złotych. Wielki ukłon w stronę rapera.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze