Beatlesi, Queen i Adele: to z nich Brytyjczycy są najbardziej dumni! Zobacz TOP5 gwiazd z UK, które pokochał cały naród [VIDEO]

2013-01-15 14:04

Brytyjscy fani są wdzięczni The Beatles, Queen i Adele. To właśnie te gwiazdy są dumą Wielkiej Brytanii. Ile głosów zdobyły legendarne zespoły i na którym miejscu znalazła się autorka hitu Rolling In The Deep? Na Eska.pl TOP5 gwiazd z UK, które pokochał cały brytyjski naród i ich największe przeboje!

The Beatles, Queen i Adele to artyści, którzy znaleźli się na szczycie rankingu gwiazd okrzykniętych największą dumą UK. Brytyjczycy pierwsze miejsce w głosowaniu przyznali legendarnym Beatlesom. Autorzy hitu Help zdobyli 71% wszystkich głosów. Tuż za nimi znalazł się zespół Queen. Trzecie miejsce przypadło Adele, która jest jedyną solistką w zestawieniu.

Tak prezentują się wyniki głosowania:

1. The Beatles - 71 % głosów
2. Queen - 71 % głosów
3. Adele - 48 % głosów

4. Pink Floyd - 46 %
5. Oasis - 32 %

Organizatorzy sondy są zachwyceni faktem, że uczestnicy zabawy docenili moc jaka tkwi w sile brytyjskich bandów. Czy One Direction, którzy podbili świat w 2012 roku mają szansę już wkrótce dołączyć do wyżej wymienionej piątki?


Na Eska.pl Help - The Beatles!
Na Eska.pl The Show Must Go On - Queen!
Na Eska.pl Skyfall - Adele!JB

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze