Beata Kozidrak - wiek, wzrost, piosenki, partner. Co musisz wiedzieć o wokalistce?

2020-07-18 17:38 MK
Beata Kozidrak
Autor: Jan BIELECKI/East News

Beata Kozidrak to niewątpliwie jedna z największych gwiazd muzyki popularnej w naszym kraju. Artystka ma na swoim koncie wiele hitów, które na zawsze zapisały się na kartach historii polskiej piosenki. Kto z nas nie zna legendarnej Białej Armii czy Co mi panie dasz? Na ESKA.pl zebraliśmy najważniejsze informacje dotyczące tej niezwykłej wokalistki.

Beata Kozidrak - wiek, wzrost, piosenki i partner - te informacje wyszukujecie najchętniej w kontekście popularnej wokalistki. Beata Kozidrak dała się poznać szerszej publiczności ponad 40 lat temu, kiedy z grupą Bajm wzięła udział w Krajowym Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu. Od tamtej pory, gwiazda wydała niezliczoną ilość przebojów, zapewniając sobie status muzycznej ikony.

Zobacz: Stachursky - wiek, wzrost, Instagram, piosenki

Przeczytaj także: Monika Brodka - wiek, partner, Idol, Granda, Varsovie, Instagram, piosenki

Beata Kozidrak - wiek

Beata Kozidrak ma obecnie 59 lat. Wykonawczyni hitu Bingo urodziła się 4 maja 1960 roku w Lublinie. I choć gwiazda zadebiutowała na scenie w 1978 roku, ani myśli o emeryturze. Artystkę możemy podziwiać na koncertach festiwalowych, jak np. Earth Festival Uniejów 2019.

Beata Kozidrak - wzrost

Nieodzownym elementem garderoby liderki zespołu Bajm są wysokie obcasy. Dzięki temu, gwiazda na scenie sprawia wrażenie naprawdę wysokiej. W rzeczywistości mierzy 159 cm wzrostu.

Beata Kozidrak - piosenki

Początki Beaty Kozidrak miały miejsce w zespole Bajm. Artystka i pozostali członkowie wspólnie wylansowali wiele hitów, takich jak Józek, nie daruję ci tej nocy, Co mi panie dasz, Myśli i słowa czy Biała armia. W 1998 roku wydała swój pierwszy solowy album. Jako Beata Kozidrak wypuściła do tej pory trzy płyty, z których pochodzą przeboje: Żal mi tamtych nocy i dni, Bingo czy Upiłam się tobą.

Beata Kozidrak - partner

W 2016 roku Beata Kozidrak ogłosiła, że po 36 latach rozwodzi się ze swoim mężem Andrzejem Pietrasem, założycielem zespołu Bajm. Niedługo po tej informacji, w jednym z wywiadów potwierdziła, że jest szczęśliwie zakochana w młodszym mężczyźnie. Artystka chcąc zadbać o prywatność swoją i partnera, nie zdradziła jednak jego imienia ani nazwiska.

Najnowsze