Beata Kozidrak rapuje! Nie zgadniesz z kim

2021-04-01 13:28 Adam Bysiek
Beata Kozidrak
Autor: WBF

To jest prawdziwy hot news dla fanów rapu, a przynajmniej takich postaci sceny hip-hopowej jak Sarius i Deemz. Do tego duetu dołączyła gościnnie Beata Kozidrak, a samą współpracą wszyscy artyści pochwalili się w mediach społecznościowych. Liderka zespołu Bajm postanowiła zaprezentować szerokiej publice swój talent do rymowania - jak myślicie jak jej poszło?

Beata Kozidrak coraz śmielej wkracza na rapowa scenę. Jej przygoda z tym nurtem rozpoczęła się od wzięcia udziału w akcji #hot16challenge2. - Beata Kozidrak rapuje i to całkiem nieźle - twierdzi sam Sarius. Zacznijmy jednak od samego początku jej przygody z rapem. Ta rozpoczęła się podczas słynnej w całej Polsce akcji charytatywnej #hot16challenge2, następnie Beata Kozidrak dała się pochłonąć autorskiej interpretacji kultowego już numeru Bez ciśnień Zipery w ramach projektu Albo Inaczej. Artystka udowadnia tez, że muzyka po prostu łączy pokolenia i gatunki z zupełnie odległych galaktyk. Sama z reszta skomentowała współpracę z raperami.

Najdziwniejsze kreacje Maryli Rodowicz

Beata Kozidrak rapuje

Beata Kozidrak nie kryje swojego zadowolenia z udziału w nowych projektach i mówi o współpracy z raperami - Powiem szczerze, że marzyła mi się taka kolaboracja. Po raz kolejny udowadniam sobie i innym, że muzyka nie tylko łączy pokolenia ale i style muzyczne. Artystka ma na myśli nowy singiel Deemzie, który z kolei odpowiada za najnowsze muzyczne utwory takie jak To ja, które wykonuje Sobel czy Hodaka/2K – Oh No!

A Wam jak się podoba to na prawdę skraje połączenie połączenie szczerego i mrocznego w swoich tekstach Sariusa i Beaty Kozidrak znanej ze swojego pop'wo rockowego wokalu?

Najnowsze