Bastard! - piosenka Lose You hitem jak Fuck That? Poczujcie dawkę energii [TYLKO U NAS]

Bastard! - piosenka Lose You hitem jak Fuck That? Poczujcie dawkę energii [TYLKO U NAS]
Autor: Magic Records Poland Bastard! - piosenka Lose You hitem jak Fuck That? Poczujcie dawkę energii [TYLKO U NAS]

Lose You to nowa propozycja, pod którą podpisuje się muzyczny projekt Bastard! Czy to jeden z hitów wiosny 2021? Naszym zdaniem zdecydowanie tak, jednak ostateczną ocenę pozostawiamy Wam. Oceńcie utwór słuchając przedpremierowo 20-sekund fragmentu - tylko na ESKA.pl!

TYLKO U NAS: Bastard! po ogromnym sukcesie debiutanckiego singla Fuck That, który podbił polskie zestawienia w 2020 roku, będąc między innymi na szczycie listy Shazam, Spotify i docierajac do 27. miejsca radiowego airplaya, powraca z nowym kawałkiem. Mowa o hipnotyzującym i energetyzującym utworze zatytułowanym Lose You. To mocna, energetyczna i elektryzująca piosenka, która idealnie nadaje się na szaloną imprezę! Podkręćcie głośność w swoich głośników i tańczcie, jakby nikt nie patrzył! Utwór został napisany przez projekt Bastard we współpracy z Minelli.

Bastard! - Lose You: przedpremierowo, tylko na ESKA.pl!

Bastard! dodaje energii na wiosnę. Hipnotyzujące Lose You hitem jak Fuck That?

Bastard! to projekt muzyczny, którego producentem jest Vanotek- wyjątkowo wszechstronny artysta, znany z takich przebojów, jak np. Tell Me Who, czy Back to Me (feat. Eneli).

Najnowsze