Basia Kurdej-Szatan i Marek Kaliszuk razem w łóżku! [VIDEO]

2017-10-26 15:04
Nowy teledysk Marka Kaliszuka
Autor: Fot. Youtube/marekkaliszuk Basia Kurdej Szatan i Marek Kaliszuk

Bez Ciebie nie ma mnie to tytuł piosenki Marka Kaliszuka, znanego między innymi z programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Wokalista zaprosił do udziału w klipie całą plejadę gwiazd!

Basia Kurdej- Szatan w łóżku z Markiem Kalisiukiem!  Gorące sceny rozpoczynają nowy teledysk piosenkarza. To jednak nie wszystko. Zobaczymy też samego wokalistę pod prysznicem! W rolach głównych w teledysku do piosenki BEZ CIEBIE NIE MA MNIE wystąpiło wielu popularnych artystów jak i przyjaciół wokalisty. Prócz Basi Kurdej-Szatan zobaczymy też: Katarzynę Skrzynecką, Agnieszkę Mrozińską, Andżelikę Piechowiak, Tomasza Ciachorowskiego, Marcina Łopuckiego, Hiroaki Murakami.

>>Basia Kurdej-Szatan - na co choruje aktorka?

Marek Kaliszuk - nowy teledysk

Ty też masz wrażenie, że nie istniejesz bez ukochanej osoby, z którą dzielisz swoje życie? Jeśli tak, to ten utwór jest dla Ciebie! Najnowszy singiel Marka Kaliszuka to zdecydowanie najbardziej nowoczesna i dynamiczna propozycja muzyczna spośród autorskich piosenek artysty, które dotąd słyszeliśmy. Utwór charakteryzuje silny  klubowo-taneczny bit podkreślający jego romantyczny, pozytywny przekaz. Tekst do BEZ CIEBIE NIE MA MNIE napisał Marek Kaliszuk , który wraz z Adamem Bieranowskim jest współautorem kompozycji. Za scenariusz oraz produkcję videoclipu odpowiedzialny jest sam Marek!

Źródło: Materiały prasowe

Najnowsze