Barwy szczęścia: aktorzy w świątecznym teledysku!

2017-12-20 14:45
Barwy szczęścia: aktorzy w świątecznym teledysku
Autor: screen youtube.com/watch?v=0vYSb2ESWrs screen youtube.com

Aktorzy 'Barw szczęścia' wraz z chórem Sound'n'Grace nagrali piosenkę, która wprowadzi cię w magiczny, świąteczny klimat! Posłuchaj utworu 'Pojednanie'.

Stanisława Celińska i Krzysztof Antkowiak razem z chórem Sound'n'Grace nagrali świąteczną piosenkę! Utwór nosi tytuł 'Pojednanie' i jak mówią sami jego twórcy, ma nawiązywać do tradycji bożonarodzeniowych hymnów. We wzruszającym teledysku pojawili się także inni aktorzy 'Barw szczęścia', między innymi Katarzyna Glinka, Marieta Żukowska i Katarzyna Sawczuk.

Jula & Sound'n'Grace - Gdy Gwiazdka: 5 dowodów, że to najfajniejsza piosenka świąteczna 2016!

Autor: brak danych

  Jula & Sound'n'Grace - Gdy Gwiazdka: PREMIERA! Posłuchajcie, obejrzyjcie barwny teledysk i przekonajcie się, że to najfajniejsza świąteczna piosenka 2016. Przekonujemy o tym na ESKA.pl serwując wam 5 mocnych dowodów.! Z nowego utworu w sam raz na św

Świąteczna piosenka z aktorami Barw szczęścia

Utwór, który wykonują Celińska i Antkowiak, mówi o tym, jak istotne jest przebaczanie sobie, zwłaszcza w tym szczególnym okresie Bożego Narodzenia. To doskonały moment, żeby zatrzymać się na chwilę w biegu i zastanowić nad tym, co jest w życiu ważne. 

Świąteczny utwór Pojednanie

Teledysk do piosenki został udostępniony na YouTubie Sound'n'Grace, którzy również wzięli udział w nagraniu. Twórcy 'Pojednania' powiedzieli także, że piosenka została stworzona z myślą o ludziach, którzy są zostawieni samymi sobie. Stanisława Celińska zdradziła, że śpiewając, myślała o bezdomnej Amelii, w którą wciela się w serialu 'Barwy szczęścia'. Posłuchaj, jak brzmi 'Pojednanie'.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze