Bartosz Lewandowski - iluzjonista z Mam Talent wygra show?

2018-12-01 17:06
Bartosz Lewandowski
Autor: TVN/Mam Talent/materiał prasowy Bartosz Lewandowski

Bartosz Lewandowski jest jedną z osób, która weszła do finału Mam Talen! Czy iluzjonista ma szansę na wygraną?

Emocje związane z programem Mam Talent sięgają zenitu. W najbliższym odcinku odbywać się będzie walka o wygraną w wielkim finale show. Jak myślicie, czy Bartosz Lewandowski ma szansę zgarnąć nagrodę główną?

Anna Sosińska GINGER - kim jest 26-latka, która powalczy o udział w finale Mam Talent?

Bartosz Lewandowski - kim jest?

Bartosz to 20-letni iluzjonista, mieszkający w Brzegu. Pracuje w cyrku Juremix. Od małego interesował się cyrkiem. Iluzja pojawiła się w jego życiu kiedy był w 6 klasie podstawówki. To babcia zabierała Bartosza do cyrku. Wracał i bawił się w cyrk w swoim pokoju. Kiedy podrósł, zaczął sam odwiedzać cyrki. Po przedstawieniach cyrkowych zbierał od artystów autografy. Dyrektor cyrku Juremix zapamiętał Bartosza i kiedy ten miał 12-13 lat zaproponował mu spędzenie wakacji z cyrkiem. Tam Bartosz zaczął z pomocą cyrkowców uczyć się szkolenia gołębi i wykorzystywania ich w iluzji.

Bartosz Lewandowski w Mam Talent

Jako dziecko zaczerpnął kilka prostych tricków z Internetu, później musiał liczyć tylko na siebie. Metodą prób i błędów "rozgryzał" tajemnice iluzji. Każdy nowy trick otwierał mu drogę do następnego. Do pierwszego występu Bartosz przygotowywał się 2 lata. Oczkiem w głowie chłopaka są iluzje z ptakami. Chce dalej występować, wyjechać na kontakt za granicę. Myśli o tym, żeby założyć własny cyrk. Czy Bartosz ma szansę na finał?

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze