Bartłomiej Boruc - kim jest uczestnik Big Brothera 2019?

2019-06-16 20:49 M.C.
Bartłomiej Boruc - kim jest uczestnik Big Brothera 2019?
Autor: Fot. materiały prasowe X-News Bartłomiej Boruc

Słynne reality show wróciło na antenę! Big Brother 2019 jest już emitowane na antenie telewizji TVN. Przez 90 dni kilkanaście osób będzie musiało żyć ze sobą na terenie jednego domu. Wśród uczestników programu znalazł się między innymi Bartłomiej Boruc. Kim jest i czym może się wyróżnić w trakcie trwania Big Brothera 2019? Najważniejsze informacje na jego temat zebraliśmy na ESKA.pl.

Bartłomiej Boruc - kim jest uczestnik Big Brothera 2019? Takie pytanie zadają sobie wszyscy widzowie reality show. Program wraca na antenę TVN po wieloletniej przerwie. Kilkanaście osób o zupełnie różnych charakterach i doświadczeniach będzie żyło ze sobą w jednym domu przez 90 dni. Nie ma wątpliwości, że między nimi wszystkimi pojawią się konflikty i uczucia. Jak z tym wszystkim poradzi sobie Bartek Boruc? Im lepiej go poznamy, tym łatwiej odpowiemy sobie na takie pytanie.

Przeczytaj też: Big Brother 2019 - kim jest Wielki Brat w nowej edycji?

Kim jest Bartek Boruc z Big Brothera 2019?

Bartek Boruc to jeden z uczestników nowej edycji reality show telewizji TVN - Big Brother 2019. Bartek ma obecnie 37 lat. Wraz z żoną i 12-letnim synem mieszka na co dzień w Irlandii. Jak będzie się sprawował w domu Wielkiego Brata? Na pewno postara się być duszą towarzystwa.

Blondyn - jak mówią o nim znajomi - jest bowiem osobą bardzo towarzyszką, otwartą i szczerą. Zapewne też dlatego zajmuje się hip-hopem. W rapowych kawałkach wyraża swoje emocje i uczucia. Sztuka jest zresztą bardzo ważna w jego życiu. Sam siebie określa jako malarza, muzyka, rapera i wodzireja.

W Big Brotherze 2019 Bartłomiej na pewno opowie więcej o swoich doświadczeniach. Wiadomo, że nie zawsze było mu lekko. Jego mama zmarła na raka. On sam miał zaś w młodości problemy z alkoholem i narkotykami. Z nałogami poradził sobie dzięki pomocy żony.

Bartłomiej Boruc w w Big Brother 2019

Barek zdecydował się wziąć udział w programie, by - jak sam mówi - coś osiągnąć. Na co może liczyć w Big Brotherze 2019? Czy zżyje się z innymi uczestnikami? A może pobyt w domu Wielkiego Brata zainspiruje go muzycznie? Przekonamy się o tym w trakcie trwania reality show.

Zobacz: Big Brother 2019: plan transmisji w TVN7 i TVN. Dni i godziny emisji reality show

Najnowsze