Bartek Kwiecień - kim jest zwycięzca MasterChef Junior?

2018-05-14 19:04
Bartek Kwiecień - kim jest zwycięzca MasterChef Junior?
Autor: screen instagram.com/bkkwiecien screen instagram.com

Bartek Kwiecień - kim jest zwycięzca 3. edycji MasterChef Junior? Sprawdź informacje o uzdolnionym młodym kucharzu, którego przepisy trafią do księgarni!

Bartek Kwiecień - kim jest zwycięzca 3. edycji programu MasterChef Junior? Bartek dołączył do grona najzdolniejszych młodych kucharzy w naszym kraju, a książka z jego przepisami trafia do księgarni. Co wiadomo o tym młodym i utalentowanym miłośniku gotowania? Sprawdź, jakie informacje o Bartku udało się zebrać!  Kim jest zwycięzca 3. edycji MasterChef Junior i kiedy dokładnie jego książka będzie dostępna do kupienia?

Bartek Kwiecień - kim jest zwycięzca MasterChef Junior 3?

Trzecia edycja programu kulinarnego dla młodych kucharzy zakończyła się 13 maja. W finałowej rozgrywce o zwycięstwo walczyli Anika Ćwiek oraz Bartek Kwiecień. Ostatecznie to jednak Bartek okazał się lepszy i do niego powędrował tytuł MasterChefa. Chłopak ma dopiero 11 lat i pochodzi z Olsztyna. Pasję do gotowania przejawiał już od najmłodszych lat. Finałowe dania główne, którymi ostatecznie podbił serca jurorów, to stek z tuńczyka z puree ze skorzonery, ze szparagami i pesto kolendrowym oraz polędwiczka wieprzowa z puree ziemniaczanym, sosem szafranowo-kurkowym.

MasterChef 2018 - czy i kiedy będzie 7 edycja?

Autor: brak danych

  MasterChef 2018 - czy i kiedy będzie 7 edycja? Takie pytanie na pewno zadają sobie widzowie najpopularniejszego kulinarnego show w naszym kraju. Właśnie zakończył się 6 sezon MasterChef. Zwyciężył w nim Mateusz Zielonka, który w finale programu zachwycił przygot

Bartka można znaleźć Istagramie, gdzie dzieli się zdjęciami swoich dań i oraz ważnych momentów ze swojego życia. Na jego profilu można obserwować, jak rozwija się talent młodego kucharza. 16 maja do księgarni trafi książka kucharska z przepisami jego autorstwa, w której będzie można znaleźć jego wszystkie popisowe dania.

 

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze