Bars & Melody - kim są chłopcy z Bars and Melody, których pokochała Wielka Brytania i polskie nastolatki?

2016-09-05 15:44
Bars and Melody
Autor: Bulls Bars and Melody

Bars and Melody od razu kupili serca Simona Cowella i całej Wielkiej Brytanii. Dowiedz się, kim są chłopcy z Bars and Melody, jak mówi się o ich fankach i posłuchaj największych hitów BAM.

Bars and Melody w Polsce przyjadą na kolejne koncerty w ramach trasy promującej płytę Teen Spirit. Już teraz wiemy, że najbliższe koncerty BAM w Gdańsku, Toruniu, Krakowie i Wrocławiu przyciągną mnóstwo BAMbinos, jak mówi się o fankach Bars and Melody. Bilety na te występy wyprzedały się bowiem w 20 minut! Zanim jednak zobaczymy Bars and Melody na żywo, we wtorek 6 września rano BAM pojawią się w Dzień Dobry TVN. Pokazany zostanie tam wywiad nagrany przy okazji ich ostatniej wizyty w Polsce na Young Stars Festival 2016 w Warszawie.

Bars and Melody - kim są?

Bars and Melody to uroczy duet: raper 15-letni Leondre Devries ("Bars") oraz wokalista 17-letni Charlie Lenehan ("Melody"). Chłopcy poznali się na Facebooku w 2013 roku. Szybko postanowili rozpocząć współpracę i wzięli udział w 8. serii brytyjskiego Mam Talent. Występ Bars & Melody w Britain's Got Talent był petardą! Widownia szalała domagając się, by juror Simon Cowell użył złotego przycisku, który wysłał chłopców od razu do półfinału. BAM byli faworytami publiczności, ale zajęli trzecie miejsce, które wcale nie przeszkodziło im w rozpoczęciu naprawdę obiecującej kariery.

Po występie BAM w Mam Talent chłopcy podpisali umowę z Syco Music, wytwórnią Simona Cowella. Syco Music ma pod swoją opieką także takich artystów, jak One Direction, Little Mix, Fifth Harmony, Olly Murs czy James Arthur.

Bars and Melody - 143

W kwietniu 2015 r. wyszedł debiutancki album Bars and Melody - 143, z którym Leondre i Charlie ruszyli w trasę koncertową. 143 Tour objęła miasta w Wielkiej Brytanii, Holandii, Szwajcarii i Polsce, co świadczy o dużej popularności BAM w naszym kraju.

Bars & Melody w Britain's Got Talent 8 (polskie napisy):

Bars and Melody w Polsce:

Bars and Melody
Autor: Bulls Bars and Melody
Bars and Melody
Autor: Bulls Bars and Melody
Bars and Melody
Autor: Bulls Bars and Melody
Bars and Melody
Autor: Bulls Bars and Melody

 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze