Bars and Melody - covery. Chłopaki rapują jeden z hitów tego roku!

2016-07-12 18:33
Bars and Melody - covery. Chłopaki rapują jeden z hitów tego roku!
Autor: fot. Instagram/barsandmelody/ zdjęcie z instagrama Bars and Melody

Bars and Melody nieustannie królują w internecie! Tym razem chłopaki postanowili przerobić jeden z największych hitów tego roku! Jak im to wyszło? Hip-hopową wersję ocenić możecie na ESKA.pl!

Bars and Melody - cover jednego z największych hitów tego roku podbija internet. Tym razem popularni w sieci Brytyjczycy, stworzyli własną wersję sentymentalnego przeboju Alana Walkera - Faded! Wraz z nią opublikowali wideo prosto ze swojego studia nagraniowego. W krótkim czasie doczekało się ono ponad 2 milionów odsłon! Zwrotki, które oryginalnie śpiewane przez Iselin Solheim zostały zmienione i zaśpiewane w hip-hopowym stylu. Czy to ich najlepsza przeróbka? Koniecznie napiszcie o tym w komentarzach pod artykułem i zdecydujcie w poniższej sondzie!

Bars and Melody - cover

Alan Walker - Faded (Bars and Melody Cover)

Alan Walker - Faded

 

Czy to najlepszy cover Bars and Melody? Specjalnie dla Was na ESKA.pl przygotowaliśmy sondę, w której możecie wyrazić swoje zdanie! 

 

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze