Baron

i

Autor: TRICOLORS/East News

Baron ma młodszego brata. Mało kto wie, że występuje w znanym zespole!

2021-10-13 17:16

Baron to artysta, którego już chyba nikomu nie trzeba przedstawiać. Do tej pory mało kto wiedział jednak o tym, że muzyk ma młodszego brata, który również realizuje się w branży muzycznej. Członek zespołu Afromental podzielił się tym faktem w ostatnim odcinku popularnego programu muzycznego. Nie krył swojej dumy.

Baron ma młodszego brata. O tym fakcie z życia popularnego muzyka wiedzieli do tej pory tylko najwierniejsi fani zespołu Afromental. Alek, mimo że jest jednym z najpopularniejszych polskich artystów, nie wypowiada się często na temat swojej rodziny. Tym razem zrobił jednak wyjątek, a sprowokowała go do tego uczestniczka The Voice of Poland. Karolina, bo o niej mowa, była jedną z gwiazd ostatnich przesłuchań w ciemno. Po zakończeniu swojego występu dziewczyna chciała się dowiedzieć, czy to możliwe, że stała za Baronem na jednym z ostatnich koncertów zespołu Pink Freud w Warszawie. Artysta odpowiedział, że to bardzo prawdopodobne, ponieważ jednym z członków grupy jest jego młodszy o dwa lata brat Adam. To wyznanie sprawiło, że internauci postanowili dowiedzieć się o nim czegoś więcej. Co wiemy o Adamie Baronie, bracie trenera The Voice of Poland?

Sonda
Która jest najbardziej HOT?

Kim jest brat Barona?

Adam Baron, bo tak nazywa się brat Alka, działa w Pink Freud już od 11 lat. Artysta gra w nim na trąbce oraz na klawiszach. Co ciekawe, młodszy brat jurora The Voice of Poland jest nie tylko multiinstrumentalistą, ale również kompozytorem, producentem muzycznym i wykładowcą Szkoły Muzyki Nowoczesnej. Jeśli chodzi o brzmienie, to Pink Freud nagrywają muzyką z pogranicza jazzu i rocka. Do tej pory wydali siedem albumów studyjnych.

Wojna w The Voice of Poland! "Jestem tak wkurzona, że nie chce mi się z tobą gadać"