Barbara Kurdej-Szatan zaczynała w X Factor. Przegrała z Dawidem Podsiadło!

2020-08-08 18:46 Maksymilian Kluziewicz
Basia Kurdej-Szatan
Autor: ADAM JANKOWSKI/REPORTER

Barbara Kurdej-Szatan od lat prężnie działa w show-biznesie. Aktorka regularnie pojawia się w produkcjach filmowych i reklamach, prowadzi rozmaite imprezy i programy telewizyjne. Mało kto zapewne pamięta, że Basia zaczynała karierę w show X Factor. Artystka była uczestniczką tej samej edycji formatu, co Dawid Podsiadło i Ewelina Lisowska. Na jej Insta pojawiło się archiwalne wideo. Więcej na ESKA.pl.

Barbara Kurdej-Szatan w X Factor? Tak właśnie było! Emitowany na antenie TVN program muzyczny otworzył drzwi do kariery wielu gwiazdom muzyki. To właśnie w nim swoje pierwsze kroki sceniczne stawiali Dawid Podsiadło, Daria Zawiałow, Ewelina Lisowska, Michał Szpak czy właśnie Basia Kurdej-Szatan. Choć gwiazda jest dziś przede wszystkim kojarzona z rolami w popularnych serialach czy komediach romantycznych, nie jest jej obcy śpiew. Przez lata była członkinią grupy Soul City, z którą zgłosiła się na castingi do programu. 

Wykonanie wielkiego hitu Rihanny Don't Stop The Music oczarowało jurorów oraz telewidzów, dzięki których głosom grupa zajęła w programie piąte miejsce. Barbara Kurdej-Szatan, Rafał Kurdej-Szatan i pozostali członkowie zespołu startowali w II edycji show. Dokładnie w tej samej, w której finale znaleźli się Dawid Podsiadło, Ewelina Lisowska oraz Marcin Spenner. Basia sięgnęła pamięcią do tamtych czasów i zamieściła w mediach społecznościowych post z archiwalnym nagraniem z castingu.

Koncerty przełożone na 2021 rok

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Barbara Kurdej-Szatan w X Factor - wideo

Aktorka, która już niebawem powita na świecie drugie dziecko podzieliła się z fanami archiwalnym nagraniem z czasów, kiedy była w pierwszej ciąży. Basia Kurdej-Szatan śpiewała wówczas w zespole Soul City, z którym próbowała sił w II edycji popularnego talent-show X Factor. Grupa muzyczna zajęła wysokie, bo piąte miejsce. Rozpoznalibyście gwiazdę?

Najnowsze