Baranovski z drugim autorskim albumem! Fani zachwyceni [PREMIERA, PIOSENKI]

2021-10-22 15:27
BARANOVSKI - drugi w pełni autorska album BARANOVSKI 2 [PREMIERA, PIOSENKI]
Autor: Warner Music Poland / materiał prasowy BARANOVSKI - drugi w pełni autorska album BARANOVSKI 2 [PREMIERA, PIOSENKI]

Równo dwa lata od premiery debiutanckiego Zbioru, BARANOVSKI oddaje w ręce swoich fanów nową płytę - BARANOVSKI 2. Jakie piosenki znalazły się na albumie? Przekonajcie się sprawdzając szczegóły w jednym miejscu.

Baranovski - płyta Baranovski 2 osiągnie równie duży sukces, jak krążek Zbiór? Dowodem na niezwykły talent Baranovskiego jest fakt, że podobnie jak na Zbiorze, wszystkie piosenki z nowego albumu wyszły tylko spod jego ręki. Artysta sam skomponował muzykę, napisał teksty, sam nagrał większość instrumentów, ponadto samodzielnie zajął się produkcją płyty. Album zatytułowany jeszcze przed premierą uzyskał status Złotej Płyty. Znajdziemy tu 12 doskonałych kompozycji, wśród nich opublikowane wcześniej single Momenty, Wolność z gościnnym udziałem Tego Typa Mesa, Tęskno mi do gwiazd, a także największy dotychczasowy hit BARANOVSKIEGO - Lubię być z nią. Ta piosenka jest już Diamentowym Singlem, a teledysk do niej ma niemal 32 miliony wyświetleń w serwisie YouTube!

Ed Sheeran w Polsce 2022 - DATA, MIEJSCE, BILETY. Gdzie i kiedy koncert?

Smolasty w ESKA Live - piosenka Duże oczy NA ŻYWO

Baranovski - płyta Baranovski 2

Na nowym albumie fani BARANOVSKIEGO znajdą jeszcze co najmniej kilka piosenek, które pokazują, że autor Lubię być z nią - ma wyjątkowo lekką rękę do przebojowych numerów z radiowym potencjałem. Takim właśnie jest najnowszy singiel Nie mamy nic. Znana już z letnich koncertów BARANOVSKIEGO i jego zespołu piosenka, każdorazowo spotykała się z niezwykle entuzjastycznym przyjęciem publiczności, co pozwala wierzyć, że wokalista i songwriter ma kolejnego hitowego asa w rękawie.

Baranovski - kim jest?

BARANOVSKI to jeden z najmocniejszych debiutów w polskiej muzyce ostatnich lat. Wydany w październiku 2019 roku pierwszy album pt. Zbiór nie tylko pokrył się Złotem, ale też przyniósł jego autorowi 3 nominacje do Fryderyków. Z kolei pochodzące z płyty przebojowe single Czułe miejsce, Zbiór, Dym i Luźno stały się hitami z wielomilionowymi odtworzeniami na YouTube i w serwisach streamingowych.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze